Pomoc dla Ukrainy – razem możemy więcej!

Pomoc dla Ukrainy – razem możemy więcej!

Firma NAVITEL, dostarczająca rozwiązania na rynku elektroniki samochodowej informuje, że przekazała ponad 20 tysięcy puszek żywności długoterminowej w ramach pomocy dla Ukrainy. Przy wsparciu Miasta Stołecznego Warszawy ponad 6 ton jedzenia trafi bezpośrednio do potrzebujących na terenie Ukrainy.

Pomoc dla Ukrainy

 

Obserwując sytuację, jaka ma miejsce u naszego sąsiada, tuż za naszą granicą, firma NAVITEL zdecydowała, że z dniem 25.02 zostanie zaprzestana sprzedaż komponentów i produktów marki do Rosji oraz Białorusi. Był to dla nas naturalny krok, który wykonaliśmy, chcąc wyrazić nasze wsparcie dla Ukrainy i jednocześnie dezaprobatę dla konfliktu i bezlitosnej agresji rosyjskiej.

Pomoc dla Ukrainy

Jako firma chcieliśmy także wesprzeć osoby potrzebujące w sposób bardziej bezpośredni. Z tego względu zakupiliśmy ponad 20 tysięcy sztuk puszek z żywnością długoterminową i we współpracy z Miastem Stołecznym Warszawa postanowiliśmy wysłać je do Ukrainy, gdzie pomoc jest w tym momencie najbardziej potrzebna. Wierzymy, że nasze działania przyczynią się, chociaż w małym stopniu do poprawy sytuacji tam na miejscu.

Czujemy ogromny smutek, ponieważ jeden z oddziałów firmy NAVITEL znajduje się w Kijowie, gdzie mamy współpracowników, którzy są również naszymi przyjaciółmi. Pozostajemy z nimi w stałym kontakcie i wspieramy bieżącą pomocą na tyle, ile jest to możliwe.

Test Navitel RE 5 Dual – zestaw na każdą trasę

Przy okazji prosimy naszych partnerów handlowych w całej Europie o wspieranie poprzez zweryfikowane zbiórki pieniężne sytuacji w Ukrainie. Będziemy również bardzo wdzięczni, jeśli użytkownicy urządzeń NAVITEL przekażą symboliczną złotówkę lub inną dowolną kwotę na wsparcie, które jest bardzo potrzebne. Razem możemy zrobić więcej” – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Europe.

Pomoc dla Ukrainy
Pomoc dla Ukrainy – Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Europ

źródło: NAVITEL

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: