T-Mobile – wybrane urządzenia i akcesoria Xiaomi z 40% zniżką

T-Mobile – wybrane urządzenia i akcesoria Xiaomi z 40% zniżką

Nowe słuchawki, oczyszczacz powietrza, smart band, a może suszarka do włosów? Te i wiele innych akcesoriów marki Xiaomi można kupić nawet z 40% zniżką od T‑Mobile.

akcesoria Xiaomi

Klienci indywidualni mogą odebrać kod rabatowy w aplikacji „Mój T‑Mobile” od 11 do 15 marca, a zakupy będzie można zrealizować do 19 marca.

Bonus uprawniający do 40-procentowego rabatu na wybrane produkty i akcesoria Xiaomi klienci mogą odebrać od 11 do 15 marca w aplikacji „Mój T‑Mobile”.

Test Xiaomi Redmi Buds 3 lite – do pracy i rekreacji

Aby skorzystać z promocji należy do 19 marca wpisać unikalny kod rabatowy na stronie https://mi-store.pl/HFMI40 lub podać go sprzedawcy w salonie Xiaomi Store (lista salonów dostępna jest tutaj: https://mi-store.pl/sklepy). Pula produktów objętych promocją jest ograniczona.

Cennik produktów:

 

Z oferty mogą skorzystać zarówno abonamentowi klienci T‑Mobile (T, T DATA, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix).

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl