Turtle Beach Scout Air i ROCCAT SYN Buds Air – słuchawki douszne dla graczy

Turtle Beach Scout Air i ROCCAT SYN Buds Air – zapewniają grę z niskim opóźnieniem dla podróżujących graczy konsol i komputerów, a także 20 godzin pracy na baterii, długotrwały komfort oraz konstrukcję odporną na wodę i pot.

Turtle Beach Scout Air
Turtle Beach Scout Air

Turtle Beach – marka najlepiej sprzedających się zestawów słuchawkowych do konsoli do gier oraz ROCCAT, wielokrotnie nagradzany producent urządzeń peryferyjnych do komputerów PC – zaprezentowały dziś zupełnie nowe Scout Air i w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne SYN Buds Air do gier. Zaprojektowane z myślą o podróżujących graczach konsoli i komputerów PC oraz dla fanów każdej marki, w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne Turtle Beach Scout Air i ROCCAT SYN Buds Air są kompatybilne z systemami iOS, Android i innymi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth, takimi jak Nintendo Switch, Komputery PC z systemem Windows i Mac.

W przypadku gier mobilnych Scout Air i SYN Buds Air oferują tryb gry 60 ms, sprzężenie zwrotne o niskim opóźnieniu, aby zapewnić dokładne rozpoznawanie dźwięku podczas gry. Zapewniają również 20 godzin pracy na baterii
i są zgodne z normą IPX4 pod względem odporności na pot i wodę, więc słuchanie muzyki lub podcastów podczas ćwiczeń między sesjami grania nie będzie stanowić problemu. Dwa mikrofony zapewniają najwyższą czystość dźwięku, a dołączone liczne opcje końcówek dousznych zapewniają wygodne dopasowanie podczas długich sesji grania.

Funkcje, w tym konfigurowalne sterowanie dotykowe, łatwy wybór ustawień, aktywowanie trybu gry o niskim opóźnieniu i monitorowanie baterii są dostępne za pośrednictwem aplikacji Audio Hub firmy Turtle Beach dla Scout Air oraz aplikacji ROCCAT SYN Buds Air. Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne Scout Air firmy Turtle Beach i SYN Buds Air firmy ROCCAT można już dziś zamawiać w przedsprzedaży odpowiednio na www.turtlebeach.com i www.roccat.com,
a także u wybranych sprzedawców detalicznych na całym świecie w sugerowanej cenie detalicznej 99,99 USD. Obie wersje pojawią się u wybranych sprzedawców detalicznych na całym świecie 21 marca 2022 r.

Rynek gier mobilnych urósł do prawie 100 miliardów dolarów w 2021 roku i nadal poszerzamy nasze portfolio produktów do gier mobilnych, aby gracze na iOS, Android i Nintendo Switch mogli czerpać korzyści z przewagi w grach dzięki korzystaniu ze sprzętu od Turtle Beach i ROCCAT” – powiedział Juergen Stark, prezes i dyrektor generalny Turtle Beach Corporation.

W tej rozwijającej się szybko branży, w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne Scout Air i SYN Buds Air oferują najwyższą jakość dźwięku, czystość głosu i wysoki komfort na poziomie, który spełnia rygorystyczne wymagania, jakich oczekują gracze konsoli i komputerów PC, gdy są w podróży”.

W pełni bezprzewodowe słuchawki douszne do gier Scout Air i SYN Buds Air są przeznaczone do łączenia się z urządzeniami wyposażonymi w Bluetooth 5.1, komputerami z systemem Windows i komputerami Mac. Oferują 20 godzin czasu odtwarzania, z pięcioma godzinami w słuchawkach i dodatkowymi 15 godzinami w etui ładującym. Etui ładujące jest wyposażone we wskaźnik baterii i może naładować słuchawki douszne na pięć godzin działania, w zaledwie 15 minut.

Scout Air firmy Turtle Beach i SYN Buds Air firmy ROCCAT oferują również tryb gry 60 ms, sprzężenie zwrotne o niskim opóźnieniu, aby zapewnić dokładnie rozpoznawanie dźwięku podczas gry. Scout Air i SYN Buds Air są również idealne na siłownię lub trening na zewnątrz bez żadnych obaw dzięki ich konstrukcji IPX4 odpornej na wodę i pot. Wbudowane dwa mikrofony zapewniają krystalicznie czysty głos, a trzy zestawy wymiennych końcówek dousznych zapewniają pewne i wygodne dopasowanie przez cały dzień.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: