Ukraiński Freedom – bez dodatkowych opłat w Polsat Box

Ukraiński Freedom – bez dodatkowych opłat w Polsat Box

Abonenci telewizji satelitarnej Polsat Box mogą od dziś oglądać bez dodatkowych opłat kolejny ukraiński kanał informacyjny Freedom.

Ukraiński Freedom

W dekoderach satelitarnych Polsat Box można go znaleźć na pozycji 915.

Freedom to zupełnie nowy projekt telewizyjny, który powstał m.in. przy wsparciu Prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego, ukraińskiego Ministerstwa Kultury i Polityki Informacyjnej, Narodowej Rady Ukrainy ds. Telewizji i Radiofonii, grup medialnych Media Group Ukraine, StarLightMedia, 1+1 Media, InterMediaGroup i kanału Rada.

Celem projektu według jego twórców jest „stworzenie produktu informacyjnego przeznaczonego dla rosyjskojęzycznych odbiorców w czasie wojny, w szczególności dla rosyjskich sił okupacyjnych”.

Recenzja polsat box 4K – dekoder z Polsat Box w praktyce

Emisja odbywa się na państwowym kanale telewizyjnym UATV, a na zawartość programową kanału składają się autorskie programy wyprodukowane przez grupy medialne.

Transmisja rozpoczęła się wczoraj, a kanał nadaje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Od niedzieli, 27 lutego na pozycji 914 we wszystkich trzech usługach telewizyjnych Polsat Box – satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej, jak również w serwisie Polsat Box Go można oglądać stację informacyjną Ukraina 24. Kanał ten jest dostępny także w usłudze telewizyjnej Netii, serwisie Polsat Go i portalu Interia.pl.

Jednocześnie Grupa Polsat Plus podjęła szereg innych działań wspierających obywateli Ukrainy, w tym zapewnia bezpłatne usługi telekomunikacyjne.

Więcej o wszystkich działaniach można przeczytać tutaj: https://grupapolsatplus.pl/pl/solidarni-z-ukraina

Darmowe startery Plusa i Plusha dla obywateli Ukrainy dostępne są na terenie całej Polski. Oprócz punktów sprzedaży Grupy Polsat Plus oraz specjalnych punktów recepcyjnych można je również uzyskać w wybranych punktach partnerskich – m.in. w sklepach Żabka i Fresh Market, placówkach Poczty Polskiej, dystrybutorach prasowych Ruch i Kolporter oraz stacjach paliw BP, Shell i Circle K dostępnych na terenie całego kraju. Łącznie jest to około 20 tysięcy lokalizacji.

Darmowe startery Plusa i Plusha na kartę od ponad tygodnia dystrybuowane są we wszystkich punktach sprzedaży Grupy Polsat Plus oraz w specjalnych punktach recepcyjnych. Obywatele Ukrainy, którzy okażą paszport, mogą teraz otrzymać starter w łącznie ponad 12 tysiącach nowych lokalizacji. Są to wybrane punkty partnerskie:

  • sklepy sieci: Żabka, Immedio, Relay, 1Minute, Fresh Market i Neonet,
  • placówki Poczty Polskiej,
  • dystrybutory prasowe: Ruch, Kolporter, Świat Prasy, Tabak Polska, Media Star,
  • stacje paliw: BP, Shell, Circle K.

Na każdym starterze aktywowany jest już bezpłatny pakiet 500 minut do sieci komórkowych Kyivstar, Lifecell i Vodafone na Ukrainie i pakiet 10 GB. Poza pakietami stawka za połączenie na Ukrainę wynosi 19 groszy.

Dokładna lista punktów Plusa (również w języku ukraińskim) dostępna jest na stronie www.plus.pl/mapa-salonow.

 

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: