realme GT NEO 3 – najszybciej ładujący się smartfon świata

realme GT NEO 3 – najszybciej ładujący się smartfon świata

realme zapowiedziała, że 22 marca wprowadzi na chiński rynek swój najnowszy smartfon: GT NEO 3. Będzie to najszybciej ładujący się telefon na świecie, dzięki zastosowaniu w nim technologii 150 W UltraDart Charging. realme GT NEO 3 swoim designem będzie nawiązywać do świata wyścigów i wysokich prędkości.

realme GT NEO 3
realme GT NEO 3

Najszybciej ładujący się smartfon świata

System ładowania realme GT NEO 3 będzie obsługiwany przez architekturę UltraDart Charging (UDCA – UltraDart Charging Architecture), której możliwości po raz pierwszy zostały zaprezentowane podczas targów MWC 2022 w Barcelonie. UDCA to nowe rozwiązanie, która pozwala na obsługę ładowania o mocy w przedziale 100-200 W. Dzięki tej technologii GT NEO 3 naładuje 50% baterii w 5 minut.

Test realme GT Neo 2 5G – mistrz średniej półki?

Dodatkowo, zapowiedziany smartfon marki będzie jednym z pierwszych urządzeń wyposażonych
w procesor MediaTek Dimensity 8100 Mobile Platform – układ wykonany w technologii 5 nm, posiadający osiem rdzeni (w tym cztery rdzenie Cortex-A78 z taktowaniem 2,85 GHz i cztery rdzenie Cortex-A55 z taktowaniem 2,0 GHz).

O premierze i dostępności realme NEO GT 3 w Polsce będziemy informować na bieżąco.

realme – najszybciej rozwijająca się marka smartfonów 5G na świecie

Według najnowszego raportu firmy Counterpoint Research, pod względem liczby dostarczonych urządzeń 5G, realme wyprzedziło wszystkich głównych producentów smartfonów, osiągając w IV kwartale 2021 roku wzrost na poziomie 165% (rok do roku).

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: