T-Mobile na kartę – nowy starter internetowy 30 GB za 10 zł

T-Mobile na kartę – 30 GB za 10 zł

T-Mobile przygotował nowy starter internetowy z pakietem 30 GB za 10 zł na 30 dni, który można nabyć od 16 marca w sklepach sieci Żabka.

T-Mobile na kartę - nowy starter internetowy

Kupując nowy starter klient otrzymuje preaktywowaną ofertę 30 GB na okrągło na 30 dni w promocyjnej cenie 10 zł na start. Potem opłata za cykliczny pakiet, który odnawia się co 30 dni, wynosi 20 zł. Jedyne, o czym trzeba pamiętać, to doładowanie konta kwotą pozwalającą na odnowienie pakietu. Co więcej, po każdym doładowaniu klient T‑Mobile na kartę w taryfie GO! zyskuje dodatkowe gigabajty – np. doładowanie konta za 20 zł daje użytkownikowi 7 GB w prezencie.

Jak aktywować pakiet? Po zakupie startera wystarczy zarejestrować numer, włożyć kartę SIM do wybranego urządzenia – smartfona, tabletu czy modemu, aby ją aktywować i już można korzystać z pakietu. W T-Mobile zapewniamy naszym użytkownikom najlepszą sieć – co potwierdzają m.in. wyniki rankingów Speed Test, w których zajmujemy regularnie pozycję lidera – dlatego pakiet ten nie ma ograniczeń prędkości, a klienci mogą swobodnie korzystać z dostępu do internetu mobilnego. W każdym momencie można sprawdzić status dostępnych gigabajtów w aplikacji „Mój T‑Mobile”.

Dodatkowe usługi na wyciągnięcie ręki

Ponadto klient może też włączyć inne oferty dostępne w portfolio naszych usług na kartę. Jeśli potrzebuje np. usługi z rozmowami, może skorzystać z oferty „Bez limitu L” za 30zł/30dni, która zawiera nie tylko nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, ale także pakiet 15 GB (+15 GB po doładowaniu za 30 zł) i dostęp do szerokiej bazy wideo bez utraty gigabajtów z Supernet Video DVD. Korzystając z oferty „Bez limitu L” klient może dodatkowo włączyć promocję „Rok Internetu za darmo”. Wówczas otrzyma nawet 12 Pakietów po 100 GB każdy: pierwszy od razu po aktywacji promocji, a kolejne 11 pakietów (każdy po 100 GB) w dniu odnowienia oferty Bez limitu L za 30 zł. Z otrzymanego bonusu można korzystać przez 365 dni od przyznania pierwszego pakietu 100 GB. Niewykorzystane gigabajty z poprzedniego miesiąca kumulują się na koncie klienta!

Więcej informacji o usługach T‑Mobile na kartę można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/na-karte/pl.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: