Xiaomi Buds 3T Pro – wrażenia dźwiękowe są jeszcze lepsze

Xiaomi Buds 3T Pro – słuchawki TWS – wrażenia dźwiękowe są jeszcze lepsze

Dźwięk na poziomie studyjnym zawsze charakteryzuje się bogactwem szczegółów i minimalnymi zniekształceniami. Aby to osiągnąć, Xiaomi Buds 3T Pro wyposażono w innowacyjne rozwiązania sprzętowe i programowe, w tym 10-milimetrowy przetwornik dynamiczny z podwójnym magnesem i powłoką DLC, a także w obsługę kodeka audio LHDC 4.0* oraz dźwięku wysokiej rozdzielczości 24bit/96kHz.

Xiaomi Buds 3T Pro
Xiaomi Buds 3T Pro

Xiaomi Buds 3T Pro mogą się również pochwalić najlepszą w swojej klasie jakością redukcji hałasu zewnętrznego. Użytkownicy mogą wybrać jeden z trzech trybów ANC w zależności od swoich potrzeb i włączyć skuteczność tłumienia hałasu do 40dB*. Tryb adaptacyjny pozwala słuchawkom na automatyczne dopasowanie skuteczności tłumienia w zależności od poziomu hałasu otoczenia*, natomiast tryb „przezroczystości” pozwala użytkownikom pozostać świadomym otoczenia, gdy są np. w ruchu.

Ponadto, Xiaomi Buds 3T Pro są wyposażone w nową funkcję Dimensional audio, która tworzy 360-stopniową przestrzeń dźwiękową, podobną do tej, jaką odbieramy siedząc w kinie lub na koncercie na żywo. Aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia, Xiaomi Buds 3T Pro obsługują tryb śledzenia ruchów głowy użytkownika, dzięki czemu każdy detal dźwięku zachowuje swoje położenie w przestrzeni.

Test Xiaomi Redmi Buds 3 lite – do pracy i rekreacji

Nowe słuchawki obsługują łączność z dwoma urządzeniami jednocześnie w standardzie Bluetooth 5.2, dzięki czemu użytkownicy mogą z łatwością odbierać połączenia telefoniczne, jednocześnie korzystając z laptopa czy tabletu. Jedno pełne naładowanie może zasilić słuchawki na 6 godzin odtwarzania muzyki, a dodatkowa energia na 24 godziny jest przechowywana w baterii etui. Dodatkowo, etui obsługuje też ładowanie bezprzewodowe.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: