Yale – tej wiosny usprawnisz ochronę swojego domu

Yale – tej wiosny usprawnisz ochronę swojego domu

Wiosna to czas porządków i zmian. Porządkujemy swoje życie, dom i zaczynamy koncentrować się na obszarach, które możemy ulepszyć. Podczas takich porządków, łatwo zapomnieć o kwestii bezpieczeństwa.

Firma Yale ma proste rady, dzięki którym Twój dom i ogród będą lepiej przygotowane na spędzanie więcej czasu na świeżym powietrzu oraz wyjazdy w okresie Wielkanocy i nadchodzących cieplejszych miesięcy.

Klucze można uszkodzić lub zgubić – zmień zamek na inteligentny
Wiosenna pogoda bywa nieprzewidywalna, a poranne temperatury mogą utrudniać obsługę zamka w drzwiach. Ogólne zużycie może również wpływać na działanie kluczy, utrudniając wejście do domu.

Yale
Yale Access

Porzuć swoje klucze na zawsze z pomocą inteligentnego zamka Linus Smart Lock firmy Yale. Dzięki nowoczesnemu, eleganckiemu wzornictwu, Linus® pasuje do każdego domu. Do tego zaprogramowany jest tak, aby odryglować się, gdy jesteś w pobliżu, umożliwiając łatwe wejście bez użycia rąk. Inteligentny zamek ma również funkcję automatycznego ryglowania, dzięki czemu drzwi są zamykane za każdym razem, gdy wychodzisz z domu. Zapewnia to wygodniejszy i sprawniejszy dostęp do domu, niezależnie od pogody, która w tym okresie bywa bardzo deszczowa.

Recenzja Tapo C110 i Tapo C210 – ciągła ochrona mienia

Niełatwo jest pamiętać, kto z Twoich znajomych czy sąsiadów ma Twój zapasowy klucz. Pozbądź się tego problemu na zawsze i tej wiosny zmień swój zamek na inteligentny! Dzięki Linusowi®, użytkownicy mogą przydzielać wirtualne klucze sąsiadom, przyjaciołom lub rodzinie, a z pomocą aplikacji Yale Access można ich dodać lub usunąć w dowolnym momencie. Daje to użytkownikom bezpośrednią i stałą kontrolę nad tym, kto ma dostęp do ich domu.

Przygotuj się na lato porządkując ogród i instalując kamerę CCTV
Zimą często zaniedbujemy otoczenie domu, więc zanim nadejdzie wiosna, nasze ogrody bywają nieco zarośnięte.Stwarza to idealne warunki potencjalnym intruzom, którzy mogą zaczaić się w pobliżu domu, czekając na odpowiedni moment.
Przycięcie zarośniętych krzewów to dobry pierwszy krok w procesie wiosennych porządków, natomiast warto jest pójść o krok dalej i zainwestować w wysokiej jakości kamerę CCTV.

CCTV Yale

Kamery CCTV Yale oferują podgląd na żywo w jakości HD i ulepszoną widoczność w nocy, zapewniając użytkownikom wyraźny obraz bez względu na pogodę i porę dnia. Konfigurowalna funkcja wykrywania umożliwia również monitorowanie wybranych obszarów otaczających dom, dając użytkownikom pełną ochronę ogrodu i budynków zewnętrznych.

Test D-Link DCS-6100LH – kontrola mieszkania z drugiego końca świata

Zabezpiecz szopę ogrodową za pomocą kłódki
Wiosna to doskonały czas na sprzątanie szopy i innych budynków przydomowych, aby zrobić w nich miejsce na letnie akcesoria, takie jak meble ogrodowe i grille. Kiedy przygotowujesz swój dom na lato, zadbaj by te budynki były zabezpieczone za pomocą kłódek Yale.

kłódki
Asortyment kłódek Yale o standardowym, wysokim i najwyższym poziomie zabezpieczenia zapewni bezpieczeństwo Twojego mienia, dzięki możliwości dopasowania poziomu bezpieczeństwa do Twoich indywidualnych potrzeb. Kłódki Yale o wysokim poziomie zabezpieczenia są również odporne na działanie czynników atmosferycznych, co pozwala im stawić czoła wyzwaniom nieprzewidywalnej wiosennej pogody.

Recenzja Kohersen Black Cube – garnki i patelnie

Zwiększ swoje bezpieczeństwo za pomocą inteligentnego oświetlenia
Wraz z nadejściem wiosny wszyscy cieszymy się dłuższymi wieczorami, lecz noce wciąż są ciemne, stwarzając potencjalne zagrożenie dla domu. Właśnie dlatego oświetlenie zewnętrzne jest mądrą inwestycją o tej porze roku.

Zamek Linus Smart Lock jest zintegrowany z inteligentnym oświetleniem Philips Hue i można go zaprogramować tak, aby włączał światło, gdy tylko użytkownik odrygluje drzwi. To idealne rozwiązanie, aby zwiększyć widoczność wnętrza domu podczas ciemnych wiosennych nocy.

Inteligentny alarm domowy Yale Sync współpracuje z inteligentnym oświetleniem Philips Hue, które odstraszy nieproszonych gości – w sam raz na okres podróży w nadchodzących letnich miesiącach. Użytkownicy mogą zaprogramować inteligentne światła Philips Hue tak, aby pulsowały i świeciły na czerwono po uruchomieniu alarmu, powiadamiając sąsiadów o wszelkich podejrzanych działaniach, a jednocześnie odstraszając potencjalnych intruzów.

Bezpiecznie przechowuj swoje kosztowności, inwestując w sejf
Podczas reorganizacji domu może okazać się, że niektóre z cenniejszych przedmiotów nie są dostatecznie chronione. Leżąc na widoku zachęcają potencjalnych włamywaczy do kradzieży. Inwestując w sejf firmy Yale możesz bezpiecznie przechowywać swoje kosztowności.


Sejfy Yale posiadają szereg funkcji zabezpieczających, dostosowanych do Twoich potrzeb. Można je otwierać przy pomocy klucza, odcisku palca lub kodu PIN, w zależności od wymaganego poziomu ochrony. Wyposażone w haczyki, oświetlenie i półki ułatwiające przechowywanie i dostęp do cennych przedmiotów, takich jak biżuteria lub ważne dokumenty, sejfy Yale na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: