Zapłać z T-Mobile – promocja na wyborcza.pl

T-Mobile uruchamia nową promocję „Zapłać z T-Mobile”, dzięki której można skorzystać z prenumeraty wyborcza.pl w atrakcyjnej cenie.

Zapłać z T-Mobile

„Zapłać z T-Mobile” to usługa dla klientów abonamentowych, dzięki której mogą oni zakupić różnorodne produkty i usługi, na przykład e-bilety w ponad 69 miastach w aplikacji SkyCash, e-prasę, dostęp do filmów w CDA Premium, a także aplikacje w popularnych sklepach takich jak Google Play, App Store czy Microsoft. A wszystko to szybko, bezpiecznie i bez zbędnych formalności.

Test Samsung Galaxy S22 Plus 5G – pozwala wydobyć piękno z każdego ujęcia

Jak skorzystać z usługi? To banalnie proste! Przy wyborze płatności, wystarczy kliknąć w przycisk o treści „Skorzystaj z płatności przez operatora T‑Mobile”. Co więcej, do zrobienia zakupów potrzebne będą jedynie numer telefonu na abonament oraz potwierdzenie kodem PIN dokonanej transakcji. W ostatnim kroku kupujący otrzyma SMS z informacją z podsumowaniem zakupów.

4,90 zł za 8-tygodniowy dostęp do wyborcza.pl

Ale to nie koniec dobrych wieści – właśnie uruchamiamy promocję na prenumeratę wyborcza.pl, czyli jednego z najbardziej popularnych serwisów informacyjnych w Polsce. W ramach usługi „Zapłać z T-Mobile” klienci, którzy po raz pierwszy zdecydują się na tę prenumeratę, 8-tygodniowy dostęp premium do serwisu otrzymają już za 4,90 zł. Po tym czasie cena za każde kolejne 4 tygodnie to 29,90 zł.

Mi Smart Band 6 NFC – krótka relacja z płatności zbliżeniowych opaską

Co zawiera pakiet Premium?

  • Czytanie wybranych treści, kiedy i gdzie chcesz, również w aplikacji.
  • Teksty informacyjne Wyborcza.pl (Polska, świat, gospodarka, kultura, nauka, sport).
  • Opinie redakcji i ekspertów oraz możliwość komentowania tekstów.
  • Reportaże i wywiady z magazynów: Duży Format, Wolna Sobota, Ekonomia Plus, Wysokie Obcasy Praca, Ale Historia, Słówka.
  • Wiadomości z Twojej okolicy (mamy ponad 30 serwisów lokalnych).
  • Najlepsze magazyny kobiece w Polsce: Wysokieobcasy.pl, Wysokie Obcasy Extra, Wysokie Obcasy Praca.
  • Magazyn Literacki „KSIĄŻKI”
  • Teksty naszych europejskich partnerów (m.in. Die Welt, El Pais, Le Figaro).
  • Możliwość czytania na dowolnym urządzeniu, także w aplikacji na smartfonie i tablecie.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem https://wyborcza.pl/prenumerata/tmobile/index.html, a szczegółowy regulamin usługi „Zapłać z T-Mobile” jest dostępny na tej stronie.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl