Samsung Galaxy A53 5G i Galaxy A33 5G – pakiet innowacji Galaxy dla każdego

Samsung Galaxy A53 5G i Galaxy A33 5G – pakiet innowacji Galaxy dla każdego

Samsung prezentuje smartfony Galaxy A53 5G i Galaxy A33 5G oferując pakiet innowacji Galaxy w przystępnej cenie. Za sprawą całkiem nowego procesora, flagowego aparatu AI Galaxy, nowoczesnego wyświetlacza oraz żywotnej baterii, nowe smartfony z serii Galaxy A gwarantują wyjątkowe wrażenia z użytkowania. Dodatkowo, Galaxy A53 5G i Galaxy A33 5G oferują wysokiej klasy zabezpieczenia, stylowy i smukły design oraz zaawansowaną współpracę z urządzeniami z ekosystemu Galaxy. Długi cykl życia debiutujących smartfonów zapewniają aktualizacje One UI, systemu Android i zabezpieczeń.[1]

Galaxy A53 5G
Galaxy A53 5G

 

Inteligentny aparat

Niezależnie od tego, czy tworzymy czy udostępniamy treści, smartfony Galaxy A53 5G i Galaxy A33 5G oferują zaawansowany, udoskonalony aparat wyposażony w wiele funkcji znanych z serii Galaxy S. Poczwórny aparat Galaxy A53 5G obejmuje obiektyw 64 MP z OIS i technologią VDIS, która zapewnia wyraźne, nieporuszone zdjęcia. Natomiast  aparat przedni 32 MP o wysokiej rozdzielczości umożliwia robienie doskonałych selfie i gwarantuje doskonałą ostrość obrazu podczas wideopołączeń.

Test Samsung Galaxy A72 – smartfon do multimediów w dobrej cenie

Napędzany nowym procesorem 5 nm innowacyjny aparat AI w urządzeniach serii Galaxy A sprawia, że każdy uchwycony obraz staje się niezwykły – także w słabym oświetleniu. Udoskonalony tryb nocny automatycznie scala nawet 12 ujęć, co przekłada się na większą wyrazistość i mniej szumu. Dodatkowo podczas filmowania w słabym oświetleniu częstotliwość klatek jest automatycznie dostosowywana, by nagranie było jasne i ostre.

Udoskonalony tryb portretowy precyzyjniej oddaje głębię i kontur fotografowanej osoby za sprawą podwójnego obiektywu i potężnego AI. Tryb Rozrywka pozwala uatrakcyjnić wykonywane zdjęcia przy pomocy specjalnych filtrów i efektów, z których teraz korzystać można również podczas używania aparatu ultraszerokokątnego. Co więcej, funkcja Przetwarzaj Obraz tchnie nowe życie w stare zdjęcia, oferując idealne ustawienia oświetlenia i rozdzielczości, a dzięki opcji Gumka do usuwania obiektów usuniemy z ujęć niepotrzebne elementy tła.

 Optymalne wrażenia z oglądania

Słoneczne światło może sprawiać, że treści wyświetlane na ekranie smartfonu są słabiej widoczne. Dlatego najnowsze smartfony z serii Galaxy A zostały wyposażone w inteligentny algorytm, dzięki czemu nawet w słoneczny dzień wyraźnie dostrzeżemy szczegóły na ekranie smartfonu. Rozległy wyświetlacz Super AMOLED Galaxy A53 5G o przekątnej 6,5”[2] gwarantuje ponadto częstotliwość odświeżania 120 Hz, zapewniającą wciągające wrażenia z oglądania, natomiast Galaxy A33 5G wyposażono w wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,4”[3] i częstotliwości odświeżania 90 Hz. To jednak nie wszystko. Nowe smartfony oferują również długo działającą baterię[4] i obsługę superszybkiego ładowania 25 W[5], dzięki czemu oglądanie czy streaming mogą trwać jeszcze dłużej.

Design i komfort użytkowania na dłużej

Nowe smartfony z serii Galaxy A zaprojektowano tak, by były modne, funkcjonalne i trwałe. Smukła obudowa zapewnia pozbawiony zbędnych elementów, stylowy wygląd, zaś design Ambient Edge idealnie łączy aparat z korpusem telefonu. Zarówno Galaxy A53 5G, jak i Galaxy A33 5G wyposażono w trwałe szkło Corning® Gorilla® Glass 5. Oba urządzenia są również zgodne z wymogami normy IP67[6] w zakresie wodo- i pyłoodporności, zapewniając większą trwałość i komfort użytkowania.

Samsung zawsze starał się przekraczać granice tego, co może osiągnąć technologia, nie zaprzestając równocześnie prac nad tym, by jak najlepiej korzystać z zasobów naszej planety. W sierpniu ubiegłego roku, wraz z inauguracją programu Galaxy for the Planet, Samsung zapowiedział realizację dających realne efekty działań mających przyczynić się do lepszej kondycji planety do roku 2025. W ramach kontynuacji działań Samsung w zakresie zrównoważonego rozwoju, w urządzeniach serii Galaxy A[7] usunięto wtyczkę do ładowarki, zmniejszono także rozmiar opakowania smartfonów. W opakowaniach użyto ponadto papieru pozyskanego w zrównoważony sposób, zaś w samych urządzeniach – konkretnie w przyciskach bocznych i gniazdach karty SIM – wykorzystano materiały pochodzące z recyklingu.

Zadbano również o to, by nowe smartfony Galaxy A służyły jeszcze dłużej. Zarówno w przypadku Galaxy A53 5G jak i Galaxy A33 5G gwarantowane są aktualizacje do czterech kolejnych wersji One UI i systemu operacyjnego Android, a także aktualizacje zabezpieczeń przez okres pięciu lat. W efekcie użytkownicy zyskują dostęp do najnowszego oprogramowania i zabezpieczeń, co pozwala im maksymalnie wydłużyć cykl życia urządzeń.

Połączone wrażenia Galaxy – bezpieczne i zawsze dostępne

Nowe smartfony Galaxy A zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie zapisanych na nich informacji i danych za sprawą Samsung Knox – platformy najwyższej klasy zabezpieczeń. Mój Sejf, w którym przechowywać można osobiste zdjęcia, notatki czy aplikacje, to zaszyfrowany, cyfrowy sejf, który otworzyć może wyłącznie użytkownik. Private Share[8] pozwala zaś decydować, kto i na jak długo może uzyskać dostęp do plików. Galaxy A53 5G i Galaxy A33 5G będą również oferowały nowy Samsung Wallet[9] – wygodną i bezpieczną przestrzeń do przechowywania ważnych danych – od kart pokładowych umożliwiających wejście do samolotu po karty płatnicze.

Test Samsung Galaxy A51 5G na tle Galaxy A71 5G – który wybrać?

Galaxy A53 5G i A33 5G współpracują z innymi urządzeniami Galaxy, umożliwiając korzystanie z całego połączonego ekosystemu Galaxy. Nowe smartfony współdziałają również z serią Galaxy Buds, dzięki czemu oferują więcej dostępnych opcji audio. Już teraz użytkownicy Galaxy Buds Pro mogą –  a posiadacze Galaxy Buds2 i Buds Live będą mogli niebawem – cieszyć się technologią 360 Audio[10] oferującą wierne i wciągające trójwymiarowe brzmienie. Aby zwiększyć swoją efektywność, użytkownicy mogą korzystać z Połącz z Windows[11], by łączyć urządzenia serii Galaxy A z komputerem z systemem Windows, a na nim kopiować i wklejać, przesyłać pliki, a nawet odbierać połączenia i SMS‑y.

Galaxy A53 5G
Galaxy A53 5G

Dostępność[12]

  • Galaxy A53 5G będzie dostępny na wybranych rynkach od 1 kwietnia, zaś Galaxy A33 5G – od 22 kwietnia.
  • Również w kwietniu na rynku zadebiutuje Onyx, czyli nowy kolor Galaxy Buds2 i Buds Live doskonale pasujący do stylowego designu serii Galaxy A.
  • Dla wszystkich, którzy planują zakup smartfonu Galaxy A53 5G Samsung przygotował specjalną premierową ofertę. W ramach promocji Premiera Galaxy A53 5G przy zakupie smartfonu Galaxy A53 5G  można otrzymać w prezencie białe słuchawki Galaxy Buds Live. Promocja trwa od 17.03 do 31.03 2022 r.
  • Szczegółowe warunki promocji dostępne na stronie http://www.samsung.pl.

  

Galaxy A53 5G
Galaxy A53 5G

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: