Caspio – dla pomagających Ukrainie

Caspio – dla pomagających Ukrainie

Globalny lider branży no-code udostępnił za darmo swoją platformę do tworzenia aplikacji bez kodowania dla wszystkich pomagających Ukrainie. Może ona zastąpić armię programistów

Caspio

Caspio, pochodzący z Doliny Krzemowej amerykański prekursor rozwiązań cloud oferujący jedną z najpopularniejszych na świecie platform no-code do tworzenia aplikacji internetowych bez konieczności ich kodowania, udostępnił za darmo swoje rozwiązanie dla wszystkich organizacji pomagających uchodźcom z Ukrainy. Dzięki temu mogą oni błyskawicznie stworzyć dowolną aplikację bazodanową, aby zautomatyzować i usprawnić działania pomocowe.

Test 70mai Dash Cam M500 – ciekawe funkcje bezpieczeństwa

Caspio ma swoją główną siedzibę w Kalifornii, ale centra rozwoju oprogramowania firmy są także ulokowane m.in. w Krakowie oraz Dnieprze na Ukrainie. I właśnie doświadczenie wojny pracowników firmy z ukraińskiego oddziału spowodowało, że Caspio zdecydowało się włączyć w akcję pomocy Ukrainie i uchodźcom z tego kraju.

Platforma Caspio umożliwia każdemu samodzielne, bardzo szybkie i łatwe stworzenia aplikacji internetowej bez kodowania. Można to zrobić albo od podstaw, albo też wykorzystując już istniejące szablony gotowych rozwiązań, a potem dostosować je do swoich potrzeb. Przykładowe pomysły na aplikacje, które organizacje niosące pomoc Ukrainie mogą błyskawicznie stworzyć na platformie Caspio, obejmują:

  • aplikacja pomagająca uchodźcom znaleźć zasoby, takie jak nocleg, jedzenie, usługi tłumaczeniowe,
  • aplikacja ułatwiająca obsługę rzeczy zagubionych i znalezionych,
  • aplikacja z ogłoszeniami o pracę,
  • baza restauracji, sklepów lub innych podmiotów udzielających uchodźcom rabatów lub ofert specjalnych.

W Caspio czujemy się zobowiązani do tego, aby pomóc w każdy możliwy sposób w tym kryzysie. Nasza platforma może być bardzo przydatna do szybkiego wdrażania aplikacji i modyfikowania ich w miarę zmieniających się potrzeb. Organizacje rządowe, non-profit i grupy wolontariuszy – zapraszamy do bezpłatnego korzystania z naszej platformy, aby pomóc uchodźcom z Ukrainy” – powiedział Frank Zamani, prezes Caspio.

Caspio

Zainteresowane organizacje mogą otworzyć konto próbne na platformie Caspio, która jest dostępna pod adresem www.caspio.com. Następnie powinni oni wspomnieć o tej darmowej ofercie podczas kontaktu z przedstawicielem handlowym Caspio.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl