W Play za sportowe emocje płacisz mniej

W Play za sportowe emocje płacisz mniej

 • Wyjątkowa promocja dla klientów Play
 • Stabilny internet stacjonarny nawet 1Gb/s lub szybki internet bezprzewodowy z pakietami aż do 1 000 GB
 • Telewizja PLAY NOW TV z nowoczesnym dekoderem TV BOX
 • CANAL+ online przez 6 miesięcy w prezencie oraz Viaplay przez cały okres umowy
 • Największe piłkarskie emocje – dostęp do Bundesligi i Ligi Europy w Viaplay oraz PKO BP Ekstraklasa i Premier League w CANAL+ online

Test Ferguson Ariva T75 – odbiornik telewizji naziemnej DVB-T2/HEVC

W Play płacisz mniej

Fioletowy operator ma atrakcyjną propozycję dla osób, które korzystają z jego ofert abonamentowych. Zestaw internetu domowego wraz z telewizją i dostępem do wybranych platform streamingowych można otrzymać w atrakcyjnej cenie – już od 50 zł miesięcznie. Wystarczy zdecydować się na tę ofertę podczas jednej wizyty w salonie Play, przez telefon lub sklep internetowy play.pl. Dzięki temu można łatwo i tanio wyposażyć swój dom w niezbędne narzędzia do codziennej pracy, nauki i rozrywki.

sportowe emocje

Internet do domu i rozrywka w atrakcyjnej cenie

Play proponuje zarówno stabilny i szybki internet stacjonarny z routerem Wi-Fi ( w wybranych lokalizacjach dostępny również w technologii światłowodowej), jak i bezprzewodowy z dużymi paczkami danych. W przypadku tego pierwszego do wyboru są 3 prędkości pobierana:

 • 150 Mb/s
 • 300 Mb/s
 • 600 Mb/s
 • 1 Gb/s

Z kolei przy zdecydowaniu się na internet bezprzewodowy klienci będą mogli wybrać wedle swojego zapotrzebowania spośród 4 opcji wielkości pakietu:

 • 200 GB
 • 400 GB
 • 500 GB
 • 1 000 GB

Do tego klienci otrzymają telewizję PLAY NOW TV z nowoczesnym dekoderem TV BOX. W tej konfiguracji zapewni ona dostęp do ponad 50 atrakcyjnych kanałów telewizyjnych (m.in. Disney, National Geographic, History czy Comedy Central). Tu każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno fani filmów, seriali czy muzyki jak i rodzice szukający bajek oraz edukacyjnych programów dla najmłodszych. Klienci mogą również zdecydować się na wyższy pakiet z dostępem do ponad 100 kanałów w cenie abonamentu i dostępem do m.in. TVN24, AXN, BBC Brit, AleKino+ czy Eleven Sports 1.

Wraz z korzyściami opisanymi wyżej, klienci fioletowej sieci otrzymają również dostęp do serwisów oferujących najlepszą rozrywkę i transmisje najpopularniejszych rozgrywek sportowych tego sezonu –CANAL+ online oraz Viaplay.

Test Creative Stage V2 – ulepsz brzmienie telewizora

Bogata biblioteka filmów i seriali oraz sport w CANAL+ online

CANAL+ online to serwis streamingowy oferujący tysiące seriali i filmów na życzenie oraz informacje i sport na żywo. W ramach promocji klienci PLAY otrzymają dostęp do paczki CANAL+, która gwarantuje dostęp do szerokiego wachlarza seriali i filmów z Polski i ze świata, produkcji od największych wytwórni filmowych (m.in. FOX, Warner Bros, DreamWorks, Disney, Universal), hitów kinowych, oryginalnych produkcji CANAL+ (m.in. Planeta Singli, The Office PL, Klangor, Król, Żmijowisko, Belfer, Kruk) oraz najlepszych wydarzeń sportowych, w tym m.in. rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, Premier League, LaLiga, Ligue 1, NBA, PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi Żużlowej czy turniejów tenisowych cyklu WTA Tour.

Decydując się na skorzystanie z promocji Klienci dostaną także dostęp do paczki CANAL+ w aplikacjach PLAY NOW, zarówno na TV BOX, jak i na innych urządzeniach. W ramach najnowszej oferty klienci zyskują dostęp do paczki CANAL+ online na 6 miesięcy. Po tym okresie mogą zrezygnować z usługi bądź dalej korzystać z oferowanych treści w cenie 45 zł miesięcznie i płacić za nie wygodnie z rachunkiem od Play. Z pakietu mogą też korzystać obecni klienci operatora – wystarczy na dekoderze PLAY NOW TV BOX samodzielnie aktywować dostęp w cenie 45 zł miesięcznie bez zobowiązań.

Sportowe emocje w Viaplay

Najnowszy na polskim rynku serwis streamingowy Viaplay przyciągnął do siebie wielu widzów sportowymi emocjami, które zapewniają transmisje na żywo z meczy piłkarskich niemieckiej Bundesligi, gal KSW, rozgrywek UEFA Europa League, UEFA Conference League czy najlepszej hokejowej ligi świata – NHL i wiele więcej. Serwis oprócz sportowych wydarzeń gwarantuje dostęp do oryginalnych seriali Viaplay m.in. Kin czy The Box, hollywoodzkich hitów filmowych oraz ulubionych programów dla dzieci. Jednego można być pewnym – emocji nie zabraknie. Klienci Play korzystający z tej promocji otrzymają w cenie abonamentu dostęp do Viaplay na 24 miesiące.

Recenzja Play Now TV Box – dostęp do swojej telewizji i aplikacji nawet na wakacjach

PLAY NOW TV BOX – domowe centrum rozrywki

Play umożliwia korzystanie z telewizji PLAY NOW TV w wygodny sposób za pośrednictwem dekodera TV BOX z systemem Android TV oraz nowym, intuicyjnym interfejsem. Klienci mogą oglądać kanały także na stronie playnow.pl, w aplikacjach mobilnych na systemy Android i iOS oraz w aplikacjach dla smart TV. Zapewnia dostęp do kanałów telewizyjnych oraz filmów, seriali, programów rozrywkowych i bajek na żądanie dla widzów w każdym wieku. Klienci Play mogą również w dowolnym momencie rozszerzyć usługę PLAY NOW o aktywację dodatkowych pakietów czy platform, takich jak HBO GO, Amazon Prime Video czy Netflix.

Szczegółowe informacje na temat aktualnych promocji dostępne są na stronie www.play.pl.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: