Huawei nova 9 SE ze smartwatchem Huawei Watch GT 2

Huawei nova 9 SE ze smartwatchem Huawei Watch GT 2

Huawei wprowadził do sprzedaży w Polsce nowy smartfon Huawei nova 9 SE. Urządzenie wyposażone jest w aparat główny o rozdzielczości 108 MP, funkcję szybkiego ładowania 66 W oraz pamięć 8 + 128 GB. Do 10 kwietnia, Huawei nova 9 SE można kupić w ofercie premierowej w zestawie ze smartwatchem Huawei Watch GT 2 w rekomendowanej cenie detalicznej 1 499 zł. 

Najnowszy smartfon w ofercie premierowej dostępny jest w sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w sklepach Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Neonet, Komputronik i w sieci Plus. Oferta może różnić się w zależności od partnerów – szczegóły dostępne są w sklepach.

Test Huawei nova 9 – oryginalny design, świetny aparat

Huawei nova 9 SE dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych – czarnej, białej i niebieskiej.

Huawei nova 9 SE
Huawei nova 9 SE

Huawei nova 9 SE – fotografia na wysokim poziomie

System czterech aparatów w smartfonie Huawei nova 9 SE składa się z aparatu głównego o rozdzielczości 108 MP, obiektywu szerokokątnego 8 MP, a także obiektywu makro 2 MP oraz obiektywu głębi ostrości 2 MP. Większy czujnik i bardziej zaawansowana technologia przetwarzania obrazu umożliwiają wyraźne ujęcia w trybie High-Res. Smartfon wyposażony jest również w przedni aparat do selfie 16 MP z obiektywem szerokokątnym, który pozwala zrobić zdjęcie selfie większej liczbie osób, nawet w słabym oświetleniu.

Huawei nova 9 SE obsługuje funkcję nagrywania za pomocą przedniego i tylnego aparatu, która umożliwia płynne filmowanie z różnych perspektyw i zapisywanie materiału w jednym pliku. Smartfon pozwala również nagrywać, pauzować, kontynuować i zmieniać aparaty przy jednoczesnym zachowaniu płynności i dynamiki nagrania. Ponadto możliwe jest jednoczesne wykonywanie ujęć powiększonych i ultraszerokokątnych.

Test Huawei Watch GT 2 – by odebrać rozmowę bez wyciągania telefonu

Huawei nova 9 SE wyposażony jest w innowacyjną technologię Huawei SuperCharge 66 W, co umożliwia błyskawiczne i bezpieczne ładowanie. Smartfon można naładować do 100% w zaledwie 38 minut, a już po 15 minutach poziom naładowania urządzenia wynosi do 60%. Smartfon wyposażony jest w specjalne chłodzenie grafenowe, które lepiej odprowadza ciepło i sprawia, że urządzenie się nie nagrzewa, dzięki czemu działa płynnie. Huawei nova 9 SE wyposażony jest w procesor Qualcomm Snapdragon 680, co w połączeniu z baterią 4000 mAh oraz pamięcią 8 GB RAM i 128 GB RAM zapewnia dużą wydajność.

Nowy smartfon w portfolio Huawei wyposażony jest w duży wyświetlacz FHD+ o przekątnej 6,78 cala i częstotliwości odświeżania 90 Hz. Górna ramka wyświetlacza ma zaledwie 1,1 mm grubości, a ramki boczne – jedynie 1,05 mm. Stosunek ekranu do całości smartfona wynosi 94,8%. Huawei nova 9 SE waży zaledwie 191 gramów.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: