Lexmark doceniony w raporcie IDC MarketScape

Lexmark doceniony w raporcie IDC MarketScape

Lexmark, globalny lider technologii przetwarzania obrazu, został doceniony w raporcie MarketScape przygotowanym przez globalną firmę analityczną IDC, za wprowadzanie innowacji w chmurze, interaktywną analitykę i szerokie zastosowanie IoT. Są to szczególnie istotne kryteria, które odpowiadają na rosnące wymagania związane z pracą hybrydową.

Mariusz Ożarowski dla TECHNOSenior – korzyści płynące z IoT

Najnowszy raport IDC MarketScape analizuje rynek usług zarządzania drukiem w chmurze (MPS) oraz innych opartych na chmurze modeli kontraktowych usług druku zarówno dla przedsiębiorstw, jak i małych i średnich firm. W badaniu wzięto pod uwagę dynamiczne przejście z pracy stacjonarnej na hybrydową, które wymaga zapewnienia cyberbezpieczeństwa, zdalnego dostępu do usług związanych z wydrukiem i przechowywaniem dokumentów firmowych a także monitorowania potrzeb użytkowników.

Uznanie Lexmarka za lidera w rankingu IDC MarketScape dla chmury MPS potwierdza nasze ciągłe zaangażowanie w dostarczanie wiodących w branży rozwiązań w zakresie rozwiązań IT i IoT, które pomagają klientom dostosować się do szybko zmieniających się warunków pracy – mówi Mariusz Ożarowski, Dyrektor Zarządzający Lexmark Central Europe. – Cieszymy się, że firma IDC potwierdziła, że zaufanie, jakim nasi klienci darzą urządzenia i rozwiązania Lexmarka, jest zasłużone.

Ocena zawarta w raporcie IDC MarketScape wykazała następujące mocne strony firmy Lexmark:

  • Wykorzystanie innowacyjnych technologii: Według raportu, “Lexmark kontynuuje wprowadzanie innowacji w ramach swojego ogólnego podejścia do MPS, koncentrując się na uproszczeniu wszystkich aspektów obsługi drukowania. Kiedy Lexmark wprowadził swoją ofertę Cloud Print Infrastructure (CPI) jako usługę w 2019 roku, postawił na 3 filary: uproszczenie infrastruktury wydruków i zarządzania IT oraz wsparcie użytkowników. Poprzez wprowadzenie platformy Cloud Bridge Lexmark może dostarczać pełen zakres swoich usług i zarządzać nimi w praktycznie każdym środowisku, udostępniając MPS szerszemu gronu klientów, od SMB do przedsiębiorstw.”
  • Rozwiązania oparte na chmurze: Według raportu: “Lexmark jest na mocnej pozycji, aby spełnić oczekiwania związane z chmurą, ponieważ organizacje chcą wykorzystać technologię do poprawy wyników biznesowych związanych z drukiem i zredukować infrastrukturę lokalną. Elementy, które sprawiają, że Lexmark jest liderem w dziedzinie MPS, takie jak inwestycje w sprzęt drukujący, IoT, doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa, czy globalna platforma świadczenia usług, odgrywają ważną rolę w zdolności firmy do przewodzenia rynkowi w przechodzeniu na druk jako usługę.”
  • Specjalizacja branżowa: Jak stwierdzono w raporcie: “branżowe podejście firmy Lexmark do rynku pomogło jej zdobyć pozycję silnego konkurenta w każdym programie, w którym ważna jest głęboka integracja z istniejącymi systemami i aplikacjami biznesowymi”.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: