Netflix – gry mobilne na Android i iOS w marcu 2022

Netflix – gry mobilne na Android i iOS w marcu 2022

Netflix stał się nie tylko serwisem oferującym filmy i seriale, ale również gry mobilne, których biblioteka jest nieustannie poszerzana. Niezależnie od tego, czy fani Netflix są zapalonymi graczami czy też dopiero odkrywają świat gamingu, wśród dostępnych tytułów każdy z nich znajdzie coś dla siebie.

Netflix

Gry Netflix są dostępne na wyciągnięcie ręki – na urządzeniach z systemem Android i iOS, bez reklam, opłat ani zakupów w aplikacji.

Recenzja polsat box 4K – dekoder z Polsat Box w praktyce

Możesz pobrać gry z aplikacji mobilnej Netflix w dniu ich premiery o godzinie 23:00 lub — jeśli nie chcesz czekać — bezpośrednio ze sklepu z aplikacjami Apple lub Google już o godzinie 10:00. Jak znaleźć te gry:

  • Użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem Android zobaczą dedykowany rząd gier i zakładkę, w której można wybrać dowolną grę do pobrania.
  • Użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem iOS zobaczą dedykowany rząd gier, w którym można wybrać dowolną grę do pobrania.
  • Użytkownicy tabletów zobaczą dedykowany rząd gier. Mogą też wybrać gry do pobrania z menu kategorii.

W tym miesiącu w serwisie pojawią się trzy nowe gry: This Is A True Story (deweloper: Frosty Pop), Shatter Remastered (deweloper: Pik Pok), i Into The Dead 2: Unleashed (deweloper: Pik Pok).

Więcej: Tutaj

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: