MSI Summit, Prestige i Modern odświeża linię produktów biznesowych

MSI Summit, Prestige i Modern odświeża linię produktów biznesowych

Certyfikaty platformy Intel® Evo™ zostały przyznane seriom Summit i Prestige za ich lekką konstrukcję, szybki czas reakcji i długi czas pracy na baterii. Tryb Discrete graphics, wykorzystujący układy NVIDIA, napędza serię Summit i Prestige, pomagając ludziom w wyrażaniu ich pasji i wspierając profesjonalistów w osiąganiu ich celów.

Modele Summit Flip charakteryzują się także spójną konstrukcją 2-w-1 360°, wykorzystującą możliwość przełączania ekranu dotykowego w tryb tabletu. W przypadku serii Modern, popularna francuska ilustratorka Lorraine Sorlet pracowała nad czterema projektami wizualnymi, które ożywiają produkty, nadając im bardziej „nowoczesny” wygląd. W tej bogatej ofercie każdy znajdzie laptop biznesowy lub do zastosowań biurowych.

Derek Chen, Dyrektor ds. Globalnej Sprzedaży i Marketingu notebooków MSI, powiedział: „Korzenie MSI leżą w najbardziej wydajnych laptopach, a nasze notebooki z serii Business są zbudowane tak, by uzupełnić każdą przestrzeń roboczą. Nasza podstawowa misja nigdy się nie zmieniła – zostały one stworzone, by być podstawą, która maksymalizuje produktywność użytkownika„.

Summit E14 Flip Evo
Summit E14 Flip Evo

Do serii Summit od jej powstania w 2019 roku należą topowe biznesowe laptopy MSI. Poza istniejącymi modelami Summit E13 Flip Evo i Summit E16 Flip, do tegorocznego grona dołącza nowy Summit E14 Flip Evo, aby dać jeszcze szerszy wybór rozmiarów dla różnych potrzeb użytkowników. Summit E16 Flip jest wyposażony w układ graficzny NVIDIA® GeForce RTX™, który dodatkowo zwiększa jego wydajność. Wyświetlacz jest chroniony przez oprogramowanie Tobii Aware, które automatycznie blokuje laptopa, jeśli użytkownik nie znajduje się w pobliżu lub zamazuje ekran przed niepowołanymi spojrzeniami.

Jesteśmy podekscytowani współpracą z MSI i udostępnieniem użytkownikom oprogramowania Tobii Aware, które bazuje na przetwarzaniu informacji opartych o uwagę” – powiedziała Ulrica Wikström, wiceprezes działu PC w Tobii. „Użytkownicy i firmy chcą komputerów, które proaktywnie pracują nad bezpieczeństwem ich informacji, a jednocześnie pomagają im w utrzymaniu dobrego samopoczucia i produktywności. Właśnie to oferuje Tobii Aware w połączeniu z nową linią laptopów MSI„.

Test MSI Prestige 14 A10SC – ultrabook i mobilna stacja robocza

Zadbaj o bezpieczeństwo dzięki zaimplementowanym zabezpieczeniom klasy biznesowej, takim jak blokada kamery internetowej i portów, dyskretna obsługa TPM, odcisk palca lub kamera internetowa na podczerwień oraz powiadomienia o stanie kamery. Niemniej jednak, bezpieczeństwo nie oznacza, że laptopa nie można zgubić lub stracić z oczu. W takich nieszczęśliwych przypadkach doskonale sprawdzi się zintegrowana technologia odszukiwania Tile. Za pomocą darmowej aplikacji Tile aktywujesz i zlokalizujesz laptopa Summit, niezależnie czy jest w pobliżu, czy daleko od ciebie.

Seria MSI Summit została stworzona z myślą o produktywności, ale nie można być produktywnym, jeśli spędza się niepotrzebnie czas na szukaniu zgubionego lub pozostawionego w złym miejscu laptopa” – powiedział CJ Prober, CEO Tile. „Nasza współpraca z MSI i Intel ułatwia odblokowanie możliwości wyszukiwania Tile za pomocą preinstalowanej aplikacji Tile Windows App, dzięki czemu ludzie mogą pozostać skoncentrowani i produktywni„.

Dodatkowo, technologia AI pozwala Summitowi na automatyczne dostosowanie zasobów systemowych w zależności od planu. Dzięki niezliczonym nowym funkcjom seria Summit pomoże ci odnieść sukces.

Nowe laptopy z serii Summit to najwyższe bezpieczeństwo, imponująca wydajność i dopracowana konstrukcja produktu. „Są one stworzona, by uzupełnić Twoje miejsce pracy i zmaksymalizować Twoją produktywność” – powiedział Steven Yang, Regionalny Kierownik Sprzedaży w Dziale Notebooków MSI.

Prestige 15, Prestige 14
Prestige 15, Prestige 14

Seria Prestige: Esencja Elity

Seria Prestige została zaprojektowana, przywiązując ogromną wagę do estetyki. Zarówno Prestige 15, jak i Prestige 14 mogą pochwalić się cienką i lekką obudową, która zapewnia większą mobilność i lepszą kontrolę temperatury. Zanurz się w bezstratnej muzyce dzięki technologii Hi-Res Audio połączonej z przetwarzaniem dźwięku DTS, zapewniającym wyższą jakość odsłuchu dzięki kodowaniu z większą częstotliwością bitową.

Test MSI PRO 22XT 10M – komputer All-In-One, czy to ma sens?

Bądź bardziej produktywny dzięki pewnemu mówieniu i wyraźniejszemu słyszeniu innych. Wybierz pomiędzy platformą graficzną NVIDIA GeForce RTX a platformą Intel Evo w zależności od preferencji w zakresie wydajności. Zobacz różnicę dzięki technologii True Pixel, która ożywia obrazy z zadziwiającą precyzją kolorów. Zrezygnuj z hasła i korzystaj z dodatkowego zabezpieczenia w postaci logowania twarzą lub odciskiem palca. Długa żywotność baterii i szybkie ładowanie pozwalają dłużej zachować pełną gotowość do pracy dzięki łatwemu ładowaniu. Harmonijne połączenie funkcji urządzenia Prestige podkreśla jego prestiżową nazwę.

Modern
Modern

Seria Modern: Żyj z pasją każdego dnia
Laptopy z serii Modern to ulubione produkty trendsetterów, które towarzyszą im każdego dnia. Dlatego MSI nawiązało współpracę z francuską ilustratorką, Lorraine Sorlet, aby opowiedzieć cztery historie poprzez grafiki inspirowane miłością, pracą i podróżami. Modny, a zarazem wyrafinowany – tak można opisać nowy model Modern, który otrzymał nową obudowę podkreślającą nowoczesny wygląd. Dzięki modnym wzorom i obudowom w kolorach Classic Black i Urban Silver można wybrać styl, który będzie pasował do codziennego życia. Te wszystkie cechy sprawiają, że seria Modern zasługuje na należne jej miejsce w linii Business & Productivity.

Najnowsze notebooki oferują wiele produktywnych funkcji: cienka ramka zapewnia większe proporcje ekranu, obracany o 180° wyświetlacz umożliwia łatwe współużytkowanie, powiększony touchpad daje lepsze możliwości przewijania, a pełnowymiarowa klawiatura oferuje pełen zestaw skrótów. Opowiedz nam swoją historię z komputerem Modern 14 lub Modern 15.

Seria Modern to naprawdę piękne akcesoria, które możesz mieć zawsze przy sobie” – powiedziała Anne Lee, Senior Product Marketing MSI Notebook Division.

Modern 14 i Modern 15
Modern 14 i Modern 15

Różnorodne funkcje i konstrukcje sprawiają, że każdy znajdzie dla siebie notebooka z linii Business & Productivity. Niezależnie od tego, czy jest to wysokiej klasy model Summit z wygodnym trybem obracania o 360°, Prestige z zadziwiającym wyświetlaczem, czy Modern o stylowej, ale solidnej konstrukcji – produktywność zaczyna się właśnie tutaj.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: