“Wiadomości dla Ukrainy” – jak wysłać wiadomość z Preply ?

“Wiadomości dla Ukrainy” – jak wysłać wiadomość?

  • Preply – globalna platforma do nauki języków – stworzyła specjalną aplikację, umożliwiającą przesyłanie uchodźcom z Ukrainy pełnych ciepła, nadziei i wsparcia wiadomości.
  • Ponad 5000 wiadomości ze 115 krajów napisanych w 84 językach zostanie przetłumaczonych na język ukraiński i wyświetlonych na budynku Warsaw Spire oraz ekranach na Dworcu Centralnym i Hotelu Marriott już w nadchodzący weekend 26-27 marca!
  • Wiadomości przesyłane przez mieszkańców z całego świata są wizualizowane na specjalnej  interaktywnej mapie  w aplikacji Preply

Wiadomości dla Ukrainy

Już w najbliższy weekend 26-27 marca w ramach inicjatywy “Wiadomości dla Ukrainy” ponad 5000 wiadomości pochodzących od mieszkańców ze 115 krajów, napisanych w 84 językach zostanie przetłumaczonych na język ukraiński i wyświetlonych na Warsaw Spire oraz ekranach Hotelu Marriott i Dworca Centralnego w Warszawie.

Każdy, kto posiada aplikację Preply może dołączyć do akcji i przekazać uchodźcom ciepłe słowo i wsparcie na znak solidarności. Organizatorem akcji jest Preply – międzynarodowa platforma do nauki języków obcych, opracowana przez Kirilla Bigaia, Serge’a Lukyanova i Dmytro Voloshyna. Preply łączy ponad 140 000 korepetytorów i metodyków językowych z dziesiątkami tysięcy uczniów z całego świata, oferując najdogodniejsze metody nauki języków obcych.

Wiadomości przesyłane przez mieszkańców z całego świata są wizualizowane na specjalnej  interaktywnej mapie  w aplikacji Preply, która przekłada każdą z nich na język ukraiński. Celem inicjatywy “Wiadomości dla Ukrainy” jest dotarcie do społeczności ukraińskiej z wiadomościami pełnymi wsparcia i nadziei od mieszkańców z całego świata.

Test 70mai Dash Cam M500 – ciekawe funkcje bezpieczeństwa

Jak wysłać wiadomość?

Każdy, kto chciałby podzielić się ciepłym słowem z ukraińskimi uchodźcami przebywającymi w Polsce może to zrobić za pomocą aplikacji:  Wiadomości na Ukrainę (preply.com)

Wiadomości przetłumaczone na język ukraiński będą wyświetlone w 3 lokalizacjach na terenie Warszawy od soboty 26 marca do poniedziałku 28 marca:

  • Warsaw Spire, 26 marca (sobota) oraz 28 marca (poniedziałek)
  • Warszawa Centralna, ekrany dworca: od 26 marca (sobota) do 28 marca (poniedziałek)
  • Warsaw Marriott Hotel, ekrany: od 26 marca (sobota) do 28 marca (poniedziałek)

Recenzja Kohersen Black Cube – garnki i patelnie

Kirill Bigai, dyrektor generalny Preply i Ukrainiec z pochodzenia, mówi: “Byłem świadkiem dwóch ukraińskich rewolucji w moim życiu, w których walczono o wolność. Dzisiaj ponownie Ukraińcy bronią swojej wolności i niepodległości narodowej. Zwracam się do wszystkich o to, by wsparli ukraiński naród w tej walce. Niezależnie od tego, czy będzie to pomoc w formie wsparcia dla ukraińskiego kolegi, czy zaprzestanie działalności biznesowej na terenie Rosji, czy przez przekazanie darowizny na rzecz organizacji charytatywnej czy organizacji pozarządowej. Dziś każdy Ukrainiec broni wolności – dla siebie i świata. Dołączcie do nas, wesprzyjcie nas w naszej walce.”

źródło: Preply

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: