Xbox Game Pass – nowości na początek wiosny

Xbox Game Pass: Królowa motorsportu, powrót do przyszłości i alternatywny Dziki Zachód – nowości na początek wiosny

Xbox Game Pass, mimo końcówki miesiąca nie zwalnia tempa, oferując kilka nowych, ciekawych produkcji. Odkrywanie mrocznych tajemnic skrywanych przez pustkowia, podróż do Nowego Orleanu, a może jazda 300 km/h bez obawy o mandat? To wszystko (i nie tylko) będzie możliwe dzięki subskrypcji.

Xbox Game Pass

24 marca – w abonamencie EA Play, dostępnego dla użytkowników Xbox Game Pass Ultimate, pojawił się F1 2021 (konsola). Debiutujący w tej edycji tryb fabularny „Droga do Sławy”, umożliwi graczom stworzenie własnego kierowcy i stanie się legendą najbardziej prestiżowego sportu motorowego na świecie. Dzięki oficjalnej licencji, w grze dostępne są wiernie odwzorowane tory oraz bolidy, w niczym nie różniące się od tych prawdziwych. Dla wielkich fanów F1, szczególną atrakcją może okazać się możliwość poznania toru przed prawdziwym wyścigiem. Następny przystanek: Grand Prix Arabii Saudyjskiej!

Test Xbox Series X – rozrywka dla całej rodziny

Kolejną produkcją, która również ukaże się w jutro – 24 marca – jest Norco, debiutująca w dniu premiery w abonamencie PC Game Pass. Ta przygodówka point & click, dziejąca się w niedalekiej przyszłości, pozwoli zbadać zapadające się przedmieścia oraz kultowe, zielone bagna zniekształconej Południowej Luizjany. Celem będzie odnalezienie zaginionego brata głównego bohatera, a droga do niego wieźć będzie przez rafinerie, centra handlowe i rowy melioracyjne podmiejskiego Nowego Orleanu. Propozycja szczególnie ciekawa dla tzw. „kanapowych” graczy.

W ostatni dzień miesiąca – 31 marca – do biblioteki GP trafi gra Weird West (konsola, chmura, PC) również w dniu swojej premiery. Ten tytuł – jak sama nazwa wskazuje – pozwoli wkroczyć do mrocznego, alternatywnego Dzikiego Zachodu. W tym klasycznym RPG, gracze, wcielając się w rolę samotnego rewolwerowca będą mieli okazję przemierzać pustkowia, skrywające różne tajemnice. Na straży tych sekretów stać będą legendarne bestie, z którymi trzeba będzie się zmierzyć, by uzyskać niezbędne odpowiedzi. Fani Lucky Luke’a i kowbojów nie będą zawiedzeni!

Dodatkowo, w Game Passie dostępne będzie również:

  • Crusader Kings III (już dostępne w ramach PC Game Pass; od 29 marca na konsolach Xbox Series X|S)

Ponadto, nieprzerwanie trwa promocja (dla nowych użytkowników) na Xbox Game Pass Ultimate, w ramach której pierwszy miesiąc subskrypcji dostępny jest za jedyne 4 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: