Gran Turismo 7 – premiera polskiego zwiastuna

Gran Turismo 7 – premiera polskiego zwiastuna

Firma Sony Interactive Entertainment prezentuje nowy, filmowy zwiastun długo wyczekiwanej gry, Gran Turismo 7, stworzony we współpracy z Jakubem Przygońskim, jednym z najpopularniejszych polskich kierowców rajdowych.

Gran Turismo 7

Gran Turismo to kultowa seria gier wyścigowych, która stawia na hiperrealizm grafiki, szczegółowe odwzorowanie modeli pojazdów oraz wrażeń z jazdy, dzięki wykorzystaniu nowych możliwości konsoli PlayStation 5. Produkcja przygotowywana przez studio Polyphony Digital świętuje w tym roku swoje dwudziestopięciolecie, a niedawno ukazała się jej siódma odsłona – Gran Turismo 7.

Test Sony LinkBuds – łączą świat online i offline

W związku z premierą najnowszego dzieła Polyphony Digital, mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu zwiastun filmowy, który powstał we współpracy z Jakubem Przygońskim, jednym z najbardziej znanych polskich kierowców rajdowych. Zwiastun przedstawia historię „zwykłego gościa”, któremu po prostu przestało się chcieć, a iskrę do działania i potrzebę rywalizacji budzi w nim postać grana przez Przygońskiego. W filmie pojawiają się hiperrealistyczne ujęcia z gry, które stanowią nieodłączną część filmu promocyjnego.

Zwiastun:

źródło: Sony Interactive Entertainment

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: