Starter T-Mobile w sieci Żabka z 1200 GB i… hot-dogiem

Starter T-Mobile w sieci Żabka z 1200 GB i… hot-dogiem

Od 30 marca osoby, które kupują dowolny starter T‑Mobile na kartę w jednym ze sklepów sieci Żabka, otrzymują dodatkowo bon uprawniający do odbioru hot-doga z oferty sieci. Sam starter zaś pozwoli na skorzystanie z oferty, która pozwala na zgarnięcie łącznie 1200 ekstra gigabajtów do wykorzystania przez 365 dni. Promocja z bonem trwa do 26 kwietnia  – bon jest ważny do 30 kwietnia.

Żabka z 1200 GB

Dodatkowo klienci wybierając starter T‑Mobile, mogą aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” najnowszą promocję „Rok Internetu za darmo” i zgarnąć w sumie 1200 GB przez cały rok! Wystarczy doładować konto i włączyć jedną z ofert Bez limitów: „Bez limitu L” za 30 zł lub „Bez Limitu L+UA” za 35 zł, bądź też „Bez limitu XL” za 39 zł, a następnie zlecić aktywację promocji „Rok Internetu za darmo” w aplikacji.

Mi Smart Band 6 NFC – krótka relacja z płatności zbliżeniowych opaską

Pierwsza paczka bezpłatnych 100 gigabajtów w ramach tej promocji jest dostępna od razu po jej aktywacji, a kolejne 11 pakietów (każdy po 100 GB) w dniu odnowienia oferty „Bez limitu L” za 30 zł lub „Bez Limitu L+UA” za 35 zł, bądź też „Bez limitu XL” za 39 zł. Co więcej, niewykorzystane gigabajty z poprzedniego miesiąca kumulują się na koncie klienta!

Promocję, która dostępna jest w sieci sklepów Żabka, wspierać będzie spot reklamowy wyświetlany w TV. Kampania reklamowa prowadzona będzie także online, w radiu oraz w aplikacji mobilnej Żappka.

Dla każdego coś dobrego

Warianty ofert Bez limitów L, L+UA i XL w taryfie GO! to nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, paczka internetu oraz usługa Supernet Video. W pakiecie „Bez limitu L” za 30 zł miesięcznie użytkownicy otrzymują 15 GB co 30 dni, a także bonusowe 15 GB po doładowaniu za 30 zł dzięki promocji „GB po doładowaniu”. W połączeniu z promocją „Rok internetu za darmo” posiadacz opcji „Bez limitu L” może więc uzyskać łącznie aż 1560 GB do wykorzystania przez cały rok.

W pakiecie „Bez limitu L+UA” za 35 zł, oprócz wszystkich usług dostępnych w pakiecie „Bez limitu L”, klienci zyskują dodatkowo dostęp do komunikatorów takich jak Viber, Messenger czy WhatsApp, a także 1000 minut na rozmowy międzynarodowe z Ukrainą do sieci Vodafone.

Z kolei pakiet „Bez limitu XL” za 39 zł co 30 dni to 20 GB (+20 GB po doładowaniu za 39 zł) z dostępem do technologii 5G, nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami oraz Supernet Video w jakości HD. Łącząc tę liczbę gigabajtów z promocją 12 x 100 GB w ramach promocji „Rok internetu za darmo”, klient otrzyma aż 1680 GB w skali roku.

Regulamin oraz wszystkie informacje na temat promocji „Rok internetu za darmo” oraz „Bez limitów” znajdziecie na stronie: https://www.t-mobile.pl/c/na-karte/pl, a regulamin promocji na: www.zabka.pl/akcje-promocyjne. Regulamin korzystania z kodów, będących formą bonów towarowych Żabka, dostępny jest na stronie https://www.zabka.pl/wygodne-uslugi/bony-towarowe.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl