NFON dla MŚP Contact Center Hub

NFON wprowadza dla MŚP Contact Center Hub – zintegrowana komunikacja w chmurze

Firma NFON wprowadza nowe Contact Center Hub dla MSP łączące popularne kanały komunikacyjne w ramach jednej zintegrowanej platformy. Przeniesione do chmury narzędzia takie jak telefon, e-mail, czat internetowy, SMS, wideo, WhatsApp przenoszą obsługę i doświadczenia klienta na nowy, wyższy poziom.

Test Poly Sync 40 – świetny zestaw do wirtualnych spotkań

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Zaawansowane rozwiązania – chatboty i voiceboty na żywo, interfejs REST API dodatkowo umożliwiają sprawniejszą i bardziej jakościową komunikację i obsługę klienta, a także optymalizację rozwoju całego biznesu.

NFON Contact Center Hub

NFON Contact Center Hub umożliwia utrzymywanie stałego kontaktu z klientem dzięki inteligentnej obsłudze połączeń przychodzących, kampaniom wychodzącym i pełnej historii komunikacji, gdzie funkcje raportowania i monitorowania mogą być indywidualnie konfigurowane.

Prawdziwe doświadczenie omnichannelowe jest niezbędne: łączymy popularne kanały komunikacyjne, takie jak telefon, e-mail, czat internetowy, SMS, wideo, WhatsApp w jedno oparte na chmurze narzędzie. Dzięki Contact Centre Hub użytkownicy mogą obsługiwać klientów w ramach jednej zintegrowanej platformy. Jedna rzecz jest niezwykle istotna: CC Hub to przełomowe, łatwe w użyciu rozwiązanie, kluczowe w budowaniu pozytywnego doświadczenia klienta” – komentuje Stefan Walcz.

Dzięki otwartemu interfejsowi REST API (Representational State Transfer – Application Programming Interface) gotowym do integracji z wieloma popularnymi systemami, narzędziu ticketowemu do wewnętrznego śledzenia zadań oraz zaawansowanym chatbotom i voicebotom na żywo, firmy mogą prowadzić efektywny CRM i optymalizować rozwój biznesu.

W Polsce 99% wszystkich firm stanowią małe i średnie przedsiębiorstwa – to właśnie one najczęściej borykają się z problemami w obsłudze klienta i komunikacji. Aż 90% z nich wciąż nie wykorzystuje rozwiązań w chmurze do komunikacji. Jednak zgodnie z trendem w Europie Zachodniej w kolejnych latach liczba biznesów decydujących się na transformację cyfrową będzie rosła, dlatego oferowane rozwiązania, z których mogą korzystać biznesy stają się coraz bardziej zaawansowane i niezawodne.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl