Taksówki w Mapach Petal i 7 zł zniżki na przejazd z Bolt

Taksówki w Mapach Petal i 7 zł zniżki na przejazd z Bolt

Huawei wystartował z promocją, w której do zdobycia są atrakcyjne zniżki w aplikacji Bolt. Aby je zdobyć wystarczy zamówić przejazd z poziomu aplikacji Mapy Petal, a zniżka zostanie przyznana automatycznie. Promocja potrwa do 11 kwietnia.

Mapy Petal

Osoby, które chcą otrzymać zniżkę, muszą otworzyć na swoim telefonie Mapy Petal i wpisać adres docelowy. Kolejnym krokiem jest zamówienie przejazdu w sekcji „Taxi” poprzez wybranie ikonki Bolt. Następnie użytkownik zostanie przekierowany do aplikacji Bolt (lub do strony umożliwiającej jej pobranie). Po wykonaniu tych czynności kupon o wartości 7 zł zostanie przypisany do konta – zniżka będzie naliczona automatycznie podczas zamawiania kolejnego przejazdu. Jeśli użytkownik ma na koncie inne kupony, wykorzystanie zniżki 7 zł będzie możliwe po jej aktywowaniu bezpośrednio w aplikacji, w dowolnym momencie trwania promocji.

Test Huawei Watch GT Runner – biegamy razem

Użytkownik może odebrać dwa kupony dziennie, a zniżki muszą być wykorzystane do 11 kwietnia, wyłącznie na terenie Polski. Liczba voucherów jest ograniczona. Regulamin promocji dostępny jest na stronie głównej Map Petal lub pod linkiem (LINK).

Aplikacja Bolt, dostępna w AppGallery od ponad 1,5 roku, oferuje szereg usług mobilnych, w tym przejazdy, wynajem hulajnóg oraz dostawę jedzenia i artykułów spożywczych. Z aplikacji korzysta blisko 75 milionów użytkowników w 45 krajach Europy i Afryki.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: