Sharp i NEC pod jednym szyldem Sharp NEC Display Solutions

Sharp i NEC pod jednym szyldem Sharp NEC Display Solutions

Sharp NEC Display Solutions

Od 1 kwietnia br. firma Sharp NEC Display Solutions Europe umieszcza pod jednym szyldem całą rodzinę produktów do wyświetlania obrazu oferując zarówno marki Sharp, jak i NEC. Sharp NEC Display Solutions zapewni klientom i partnerom znaczącą wartość oraz korzyści biznesowe dzięki dostępowi do wzbogaconej oferty obu marek i poszerzonej gamie profesjonalnych usług. Innowacyjne produkty biznesowe firmy Sharp obejmują profesjonalne i komercyjne wyświetlacze, a także rozwój zaawansowanych technologii interaktywnych i 8K. Szeroka gama wysokiej jakości technologii wizualnych oraz rozwiązań digital signage firmy NEC dla różnych branż cieszy się uznaniem klientów na całym świecie.

Test Sharp DR-I470 Pro – radio DAB/DAB+/FM z RDS i 10000 stacji na całym świecie

Sharp NEC Display Solutions Europe, kierowana przez prezesa i dyrektora generalnego Bernda Eberhardta, będzie realizować strategię innowacyjności rozwiązań wizualnych, koncentrując się na najwyższym zadowoleniu klientów dzięki wysokiej jakości produktom, doskonałej sprzedaży i silnemu zaangażowaniu w budowanie relacji.

Łącząc mocne strony firm Sharp i NEC, dostarczamy najszerszą na rynku gamę rozwiązań do wyświetlania obrazu w wielu technologiach, z których wszystkie zostały zaprojektowane z myślą o niezawodności i długiej żywotności. Sharp NEC Display Solutions Europe dąży do zwiększenia kreatywności oraz produktywności użytkowników poprzez produkty, które pomagają naszym klientom sprostać wyzwaniom biznesowym, a każdy produkt jest wspierany przez naszą znaną na całym świecie troskę i integralność. Sharp/NEC będzie oferował obie marki monitorów, które będą stale dostosowywane do siebie„, powiedział Bernd Eberhardt, Prezes i Dyrektor Generalny.

Sharp NEC Display Solutions

Firma może się zmienić, ale misja, która jest głęboko zakorzeniona w naszej działalności, pozostaje niezmienna. Oba zespoły łączy wieloletnie doświadczenie i głęboka znajomość rynku. Nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój oraz jakość – zarówno jeśli chodzi o produkty, jak i światowej klasy usługi i wsparcie naszych zespołów – to doskonałe połączenie” – podsumowuje Bernd Eberhardt.

Premiera i pierwsza demonstracja połączonych sił nowej firmy, Sharp NEC Display Solutions Europe, będzie miała miejsce na targach ISE 2022. Cieszymy się, że będziemy mogli przedstawić nowe wzmocnione portfolio naszym cenionym partnerom i klientom już w maju br. w Barcelonie.

Aby zapoznać się z najszerszą na rynku ofertą rozwiązań do wyświetlania obrazu, odwiedź zaktualizowaną stronę internetową Sharp NEC Display Solutions Polska.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: