Amplify Elevate 2022 – HP Inc Polska zaprasza online

Amplify Elevate 2022 – HP Inc Polska zaprasza online

Już w najbliższych dniach, 6 i 7 kwietnia br. firma HP zorganizuje profesjonalne szkolenia dla swoich partnerów komercyjnych (tzw. resellerów) oraz dystrybutorów.

Amplify Elevate 2022

Amplify Elevate 2022 to dwa dni szkoleń dedykowanych wszystkim autoryzowanym partnerom HP z sektorów commercial i dystrybucji. Wydarzenie to jest częścią globalnego programu partnerskiego – HP Amplify. Program opiera się na trzech głównych filarach (Wyniki, Możliwości i Współpraca) ukierunkowanych na zwiększenie efektywności, wiedzy i rentowności partnerów. HP Amplify oferuje m.in. narzędzia współpracy oraz dostęp do danych opartych na wnioskach analitycznych, które pomogą przyspieszyć transformację cyfrową partnerów firmy.

Kluczowym celem Amplify Elevate 2022 jest edukacja partnerów firmy. Spotkania szkoleniowe wychodzą jednak poza obszar standardowej wiedzy na temat grup produktowych producenta, tj. komputerów, drukarek czy materiałów eksploatacyjnych. Przykładowo, podczas pierwszego dnia wydarzenia poruszane będą również zagadnienia związane z pracą hybrydową – w tym wyzwania i możliwości jakie niesie ze sobą ten zdalny model. Jednocześnie, prezentowane będą rozwiązanie HP Presence stworzone z myślą o prowadzeniu konferencji online o wysokim standardzie oraz rozwiązania oparte na chmurze. Omówione zostaną kwestie wydajności i wyższej jakości, które można osiągnąć dzięki usługom i innym innowacjom HP. Eksperci firmy opowiedzą także o konkretnych produktach z portfolio producenta, w tym o stacjach roboczych oraz Chromebookach HP.

Drugi dzień szkoleń zarezerwowany jest natomiast dla tematów związanych z drukiem i zrównoważonym rozwojem. To ostatnie zagadnienie jest szczególnie bliskie wizji przyszłości HP, które do 2030 roku pragnie być najbardziej zrównoważoną firmą technologiczną na świecie. Ponadto, 7 kwietnia, przedstawiciele firmy zaprezentują nowości z branży druku oraz portfolio drukarek HP zaprojektowanych dla sektora SMB. Opowiedzą również o możliwościach, jakie daje inteligentny system druku HP+.

Rozwój i edukacja naszych partnerów, zawsze były dla nas najwyższym priorytetem. Dlatego też bardzo chętnie dzielimy się z nimi naszymi doświadczeniami. Nie mamy wątpliwości, że już teraz posiadają oni obszerną wiedzę merytoryczną na temat naszych produktów, usług i rozwiązań. Jednak w erze cyfryzacji, kiedy nowe technologie ewoluują w tak zawrotnym tempie, nieustanny trening i szkolenia stają się podstawą do zdobywania kompetencji przyszłości. Tym samym, jesteśmy głęboko przekonani o tym, że większa świadomość na temat produktów HP przełoży się na jeszcze większą efektywność i wyższą sprzedaż naszych partnerów – tłumaczy Paweł Miszkiewicz, Dyrektor Kanału Partnerskiego w HP Inc Polska.

Amplify Elevate 2022 to nie tylko wystąpienia ekspertów firmy HP, ale też okazja do uczestnictwa w sesjach treningowych wybitnego grona specjalistów współpracujących na co dzień z producentem – należą do nich np. przedstawiciele takich marek jak Intel, czy AMD. W szkoleniach może wziąć udział każdy commercial channel partner, który posiada HP learner ID i który otrzymał zaproszenie od swojego opiekuna po stronie HP (tj. Partner Business Managera). Co ważne, uczestnictwo w sesjach treningowych jest niezbędne do uzyskania certyfikacji i członkostwa w programie HP Amplify. Partnerzy otrzymają odpowiednie certyfikaty, w zależności od wybranych sesji, tj.: HP Sales Certified – Business Personal Systems Hardware, HP Sales Certified – Printing Hardware oraz HP Sales Certified – Supplies.

źródło: HP

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: