Huawei nova 9 SE oraz zniżki na zakupy

Huawei przygotował promocję na huawei.pl dla klientów sklepu huawei.pl, w której do wygrania są zniżki 200 zł lub 50 zł na zakupy oraz najnowszy smartfon marki – Huawei nova 9 SE.

Promocja potrwa do 18 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

Huawei nova 9 SE
Huawei nova 9 SE

Huawei nova 9 SE i zniżki na zakupy

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy wejść na huawei.pl, a następnie zalogować się za pomocą ID Huawei lub – jeśli nie ma się jeszcze konta – zapisać się do newslettera. Użytkownik, który zapisze się do newslettera, otrzyma 50 zł zniżki na zakupy w sklepie. Kod można wykorzystać na zamówienie powyżej 299 zł do 30 kwietnia.

W kolejnym kroku, klient, który naciśnie przycisk „Start”, może odebrać jedną z nagród:

  • smartfon Huawei nova 9 SE;
  • zniżkę o wartości 200 zł (minimalna wartość zamówienia: 201 zł);
  • zniżkę o wartości 50 zł.

Każdy użytkownik może odebrać jedną nagrodę dziennie. Otrzymaną zniżkę należy wykorzystać do 30 kwietnia. Liczba nagród jest ograniczona.

Test Huawei nova 9 – oryginalny design, świetny aparat

Kup Huawei nova 9 SE w atrakcyjnej ofercie premierowej

Do 18 kwietnia, smartfon Huawei nova 9 SE można kupić w ofercie premierowej w zestawie ze smartwatchem Huawei Watch GT 2 w rekomendowanej cenie detalicznej 1 499 zł. Dodatkowo osoby, które zdecydują się kupić smartfon w ofercie premierowej na huawei.pl, będą mogły dobrać do zestawu akcesoria i inne urządzenia w atrakcyjnych cenach:

Huawei nova 9 SE – fotografia na wysokim poziomie

Huawei nova 9 SE to najnowszy smartfon w portfolio marki. Urządzenie wyposażone jest w aparat główny o rozdzielczości 108 MP, obiektyw szerokokątny 8 MP, a także obiektyw makro 2 MP oraz obiektyw głębi ostrości 2 MP. Smartfon wyposażony jest również w przedni aparat do selfie 16 MP z obiektywem szerokokątnym, który pozwala zrobić zdjęcie selfie większej liczbie osób, nawet w słabym oświetleniu.

Huawei nova 9 SE wyposażony jest w technologię Huawei SuperCharge 66 W, co umożliwia błyskawiczne i bezpieczne ładowanie. Można go naładować do 100% w zaledwie 38 minut, a już po 15 minutach poziom naładowania urządzenia wynosi do 60%. Smartfon napędza procesor Qualcomm Snapdragon 680, co w połączeniu z baterią 4000 mAh oraz pamięcią 8 GB RAM i 128 GB ROM zapewnia dużą wydajność.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl