XOXO WiFi – by pozostać online podczas każdej podróży

XOXO WiFi – by pozostać online podczas każdej podróży

Już od 6 kwietnia klienci Wakacje.pl będą mogli w prosty i szybki sposób zapoznać się z ofertą mobilnego internetu XOXO WiFi. Dedykowany panel zamówień stworzony specjalnie dla potrzeb tej współpracy umożliwi klientom portalu i salonów stacjonarnych rezerwację urządzenia na planowaną podróż. Tym samym Wakacje.pl będą pierwszą platformą sprzedaży wycieczek oferującą innowacyjną usługę dostępu do internetu w odległych zakątkach świata.

XOXO WiFi

W dzisiejszych czasach dostęp do pewnego internetu jest dla podróżnych niemniej istotny od dobrego ubezpieczenia. Planując urlop w Dominikanie w Kenii czy Meksyku, możesz skorzystać z usługi i cieszyć się nielimitowanym dostępem do aktualnych informacji,  poczty, social mediów czy nawigacji, a po powrocie do kraju nie zaskoczy Cię wysoki rachunek.  – tłumaczy Andrzej Przybył, CEO XOXO WiFi..

Wystarczy na stronie www.wakacje.xoxowifi.com określić czas, kierunek wyjazdu i preferowaną opcję dostawy. Dzięki tym kilku prostym krokom możemy pozostać online podczas każdej podróży.

 

W Wakacje.pl wiemy,  jak ważny dla dzisiejszych podróżnych jest dostęp do internetu. Tymczasem koszty przesyłu danych przez telefon w ramach roamingu w krajach poza Unią Europejską mogą być bardzo wysokie, co niepotrzebne obciąża budżet.

Test realme GT 2 – smartfon przyciąga uwagę

Dzięki ofercie XOXO  nasi turyści będą mogli go lepiej kontrolować, nie rezygnując przy tym z kontaktu z rodziną i znajomymi przez komunikatory i media społecznościowe – mówi Maciej Lipski, product owner w Wakacje.pl

 

XOXO WiFi powstała w 2017 roku i dynamicznie się rozwija, dodając do oferty coraz to nowe kierunki i zwiększając pakiety danych. Jako pionier usługi w Polsce oraz jeden z liderów branży na świcie współpracuje z biurami podróży, hotelami, blogerami, podróżnikami oraz firmami z całego świata. Klienci odwiedzili dotychczas 116 krajów i zużyli już w sumie 25 tysięcy giga bajtów danych.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: