Yale Pan & Tilt – kamery zaprojektowane aby ułatwić codzienne życie

Yale wprowadza na rynek nowe, stylowe kamery wewnętrzne i zewnętrzne

Zaprojektowane aby ułatwić codzienne życie, inteligentne kamery z nowej gamy Yale sprawią, że użytkownicy będą spokojni wiedząc że ich domy mają zapewnioną ochronę bez względu na to, gdzie przebywają.

Yale Pan & Tilt
Yale Pan & Tilt

Dzięki wewnętrznym i zewnętrznym kamerom Wi-Fi firmy Yale konsumenci będą „w domu nawet będąc poza domem”, czuwając nad tym, co jest dla nich najważniejsze bez względu na porę dnia i nocy. Kamery są wyposażone w nową, elegancką, czarną obudowę, a aplikacja na telefon Yale View pozwala na pełne nimi sterowanie. W połączeniu z pozostałymi produktami z oferty, takimi jak inteligentne Alarmy Sync oraz inteligentne zamki do drzwi, konsument może skonfigurować dostosowany do swoich potrzeb ekosystem.

Reklamy

TP-Link Tapo Care – dla najlepszej ochrony mienia
Oferta kamer inteligentnych obejmuje wewnętrzną kamerę Wi-Fi obracająco-pochylającą (Pan & Tilt), wewnętrzną kamerę Wi-Fi (Full HD), kamerę Wi-Fi do drzwi wejściowych (z reflektorem i syreną) oraz zewnętrzną kamerę Wi-Fi Pro (4MP). Aplikacja Yale View zapewnia dodatkowe funkcje, takie jak udostępnianie kamer rodzinie i przyjaciołom, ustawianie rejestrowania w pętli i rejestrowania wykrytego ruchu, grupowanie kamer i podgląd z czterech kamer jednocześnie.

Dzięki naszej wiedzy i innowacyjności, nieprzerwanie od 180 lat tworzymy nowe rozwiązania w dziedzinie zabezpieczeń na miarę potrzeb współczesnego konsumenta. Z myślą o tym, stworzyliśmy nową gamę kamer wewnętrznych i zewnętrznych, które dodatkowo ulepszą ogólne doświadczenia naszych konsumentów w zakresie ochrony”, mówi Kate Clark, Dyrektor Naczelna Yale EMEA.

Najnowszą wewnętrzną kamerę Wi-Fi obracająco-pochylającą (Pan & Tilt) można skierować w górę i w dół oraz na lewo i na prawo, co pozwala użytkownikowi na monitorowanie każdego zakątka domu. Dla dodatkowego bezpieczeństwa kamery wyposażono w inteligentną funkcję śledzenia, dzięki czemu mogą one automatycznie wykrywać, śledzić i rejestrować poruszające się obiekty (np. ludzi). Kamera aktywuje również natychmiastowy alarm, jeśli wykryje ruch w ważnej strefie (np. w pobliżu sejfu). W celu ochrony prywatności obiektyw kamery można ukryć korzystając z trybu prywatności dostępnego w aplikacji Yale View, co pozwala na pełną kontrolę.

Test D-Link DCS-6100LH – kontrola mieszkania z drugiego końca świata

Nie możesz być w dwóch miejscach jednocześnie, ale możesz mieć pewność, że Twoje dzieci oraz bliscy są bezpieczni. Dzięki aplikacji Yale View otrzymasz powiadomienia o wykrytym ruchu, możesz monitorować swój dom i prowadzić rozmowy w czasie rzeczywistym z osobą stojącą przed wewnętrzną kamerą Yale. Ciekawi Cię, co wyprawia Twój pupil, kiedy nie ma Cię w domu? Chcesz sprawdzić, czy wszystko z nim w porządku? Teraz możesz nie tylko zobaczyć swojego ukochanego pupilka, ale możesz z nim również porozmawiać!

Dzięki dyskretnej i eleganckiej obudowie, nowa wewnętrzna kamera Wi-Fi (Full HD) idealnie nadaje się do umieszczenia na półce w którymkolwiek z pomieszczeń domowych, dając Ci możliwość obserwowania tego, co dzieje się w domu nawet wtedy, kiedy jesteś daleko.

Do użytku zewnętrznego Yale opracowało kamerę Wi-Fi do drzwi wejściowych z reflektorem i syreną (Light & Siren) oraz zewnętrzną kamerę Wi-Fi Pro – 4 MP, dzięki którym możesz w ciągu dnia monitorować wszystkie osoby przychodzące i wychodzące.

Wewnętrzne kamery zostały zaprojektowanie w celu zapewnienia naszym konsumentom bezpieczeństwa w domu, a nasza oferta kamer zewnętrznych to brakujący element, który umożliwi im uzyskanie pełnego obrazu. Mamy dla nich rozwiązanie bez względu na to, czy chcą mieć oko na drzwi wejściowe, dom, garaż, czy ogród!”, dodaje Kate Clark.

Kamera Wi-Fi do drzwi wejściowych posiada obudowę w kolorze czarnym i białym, a więc będzie pasować do każdego domu. Produkt jest wyposażony w funkcję wykrywania ruchu, a dodatkowo obsługuje funkcję rozmowy w czasie rzeczywistym, dzięki której możesz porozmawiać z kurierem i już nigdy nie przegapisz dostawy przesyłki. Ponadto, wbudowany reflektor i syrena alarmowa odstraszą od Twoich drzwi wejściowych niechcianych gości.

Recenzja ANNKE CZ400 – kopułkowa kamera sieciowa dla optymalnej ochrony

Nie dasz rady wszystkiego nieustannie pilnować, ale może to za Ciebie robić zewnętrzna kamera Wi-Fi Pro Yale – 4 MP. To kamera o najwyższej rozdzielczości QHD 4MP. Podgląd na żywo w jakości HD oraz udoskonalona wizja nocna pozwolą na uzyskanie przejrzystego obrazu o każdej porze dnia i nocy bez względu na warunki pogodowe. Dla większej elastyczności, kamera posiada funkcję wykrywania, którą można skonfigurować w zależności od potrzeb tak, aby kamera monitorowała określone strefy wokół domu.

Oprócz wysokiej jakości użytkowania, wszystkimi kamerami z nowej oferty Yale można sterować przy pomocy wiodących asystentów głosowych, takich jak Amazon Alexa i Asystent Google, a obraz z kamery może zostać wyświetlony przy pomocy inteligentnego głośnika, co w dzisiejszym zabieganym życiu jest bardzo przydatną opcją. Możesz nie ruszając się z miejsca sprawdzić, kto puka do drzwi i porozmawiać z tą osobą, nawet jeśli krzątasz się akurat po kuchni, albo kładziesz dzieci spać.

„W dzisiejszym świecie przebywamy i pracujemy w domu więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Teraz możesz czuwać nad domem, zobaczyć się z przebywającym w innym pomieszczeniu członkiem rodziny lub pupilem, a nawet odpowiedzieć na pukanie do drzwi wejściowych w trakcie spotkania Zoom, co zapewni Ci dodatkowy komfort pracy”, kończy Kate Clark.

Więcej informacji na temat oferty kamer Wi-Fi firmy Yale znajduje się na stronie: yalelock.pl

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]