Graj i zarabiaj – Jak to działa?

Graj i zarabiaj – Jak to działa? – zostań Ambasadorem AppGallery

Rusza program ambasadorski dla graczy w AppGallery, w którym każdy aktywny gamer, przystępujący do nowego programu będzie miał szansę zarobić na swoim hobby. Dodatkowo Ambasadorzy AppGallery mogą liczyć na wsparcie w tworzeniu społeczności w wybranych grach, a także otrzymają narzędzia do pozyskiwania nowych graczy. Jak to działa?

Graj i zarabiaj

Aby zostać Ambasadorem AppGallery wystarczy dołączyć do oficjalnego konta AppGallery Polska na platformie Discord (LINK) i skontaktować się z administratorem (nazwa użytkownika Discord: RobertK#7709). Należy być także aktywnym członkiem społeczności graczy oraz osobą pełnoletnią. Więcej informacji znajduje się na stronie (LINK).

Żeby zarabiać jako Ambasador AppGallery, wystarczy zaprosić swoich znajomych do ściągnięcia gier z AppGallery – im aktywniejsi będą w grze, tym uczestnik programu zyska więcej. Można zostać Ambasadorem takich popularnych tytułów gier mobilnych, jak: „State of Survival: Survive the Zombie Apocalypse”, „Dark Nemesis: Infinite Quest”, „Hero Wars – Fantasy Battles”, „Lords Mobile” i wielu innych.

Test Huawei Watch GT Runner – biegamy razem

Korzyści z programu

W momencie, gdy zaproszeni znajomi będą coraz bardziej aktywni w grze, Ambasador AppGallery również otrzyma nagrodę. Program ambasadorski to także szkolenia z zarządzania społecznością gamerów oraz odpowiednie narzędzia do zwiększania liczby graczy i wsparcie zespołu AppGallery, a przede wszystkim doskonała zabawa w ulubionych grach!

 Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 177 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS, a więc w pełni funkcjonalnych na urządzeniach Huawei opartych o autorski system usług mobilnych. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 560 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Test Huawei P50 Pro – kamerofon na jaki czekałam

Z myślą o użytkownikach sklepu z aplikacjami AppGallery, powstała dedykowana strona na Facebooku: https://www.facebook.com/AppGalleryPL, na której można znaleźć nie tylko najświeższe oferty i informacje o najnowszych aplikacjach, ale również wymieniać się doświadczeniami i opiniami.

Jeszcze lepsze wrażenia z rozgrywek mobilnych zapewnia najnowszy smartfon Huawei nova 9 SE, który jest wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 680, co w połączeniu z baterią 4000 mAh oraz pamięcią 8 GB RAM i 128 GB ROM zapewnia dużą wydajność. Nowy smartfon w portfolio Huawei wyposażony jest także w duży wyświetlacz FHD+ o przekątnej 6,78 cala i doskonały aparat fotograficzny.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl