Re-generacja w Orange – daj im szansę na drugie życie

Re-generacja w Orange – daj im szansę na drugie życie

Orange wystartował z programem Re-generacja. Operator będzie jeszcze bardziej zachęcać do dłuższego używania urządzeń, naprawiania ich, wybierania odnowionych modeli, a także odpowiedzialnego pozbywania się niepotrzebnych urządzeń, dając im szansę na drugie życie.

Re-generacja w Orange

Idea programu Re skupia się na zadbaniu o planetę w czterech, konkretnych krokach. Wydłużaniu życia urządzeń (regeneracja – naprawa), zawracaniu ich do obiegu (recykling – zwrot, recykling – odkup) i dawaniu im nowego życia (renowacja – odnowa).

Test realme GT 2 – smartfon przyciąga uwagę

Dlaczego Re? Oryginalnie grupowy program Orange bazuje na angielskich słowach z przedrostkiem re (Return, Repair, Refurbish, Recycle). W Polsce musieliśmy się trochę nagimnastykować by je zrozumiale zaadoptować i aby były komunikacyjnie spójne – dodaje Orange Polska

Recykling – odkup

Warto skorzystać z oferty odkupu, dzięki której smartfony wracają do obiegu. Odzyskujecie część ich wartości, a urządzenie dostanie szansę na drugie życie. Orange odkupuje używane, sprawne smartfony. Wystarczy przynieść je do salonu Orange. A pracownik wyceni urządzenie na miejscu i otrzymacie bon na zakupy w naszych salonach. Można też wycenić smartfon na stronie Operatora, wysłać go bezpłatnie kurierem, a pieniądze otrzymacie przelewem.

Renowacja – odnowa

W ofercie Orange znajdziecie ciekawą ofertę i coraz więcej odnowionych smartfonów. Wyglądają oraz działają jak nowe, są objęte gwarancją i zdecydowanie tańsze. Nie dostrzeżecie różnicy a planeta Wam podziękuje. Odnowa sprzętów to niższe emisje CO2 niż te powstające przy produkcji nowych urządzeń.

Test Samsung Galaxy S22 Ultra – flagowiec z krwi i kości

Regeneracja – naprawa

Dzięki usłudze Orange Smart Care naprawicie urządzenie i będziecie mogli dłużej z niego korzystać. Orange oferuje  atrakcyjną ofertę napraw po- i pozagwarancyjnych. Jak skorzystacie z usługi – Orange pokryje koszty naprawy uszkodzenia mechanicznego lub zalania smartfona. Usługę możecie włączyć, kiedy podpisujecie lub przedłużacie umowę. Możecie ją aktywować także na dotychczasowym urządzeniu.

Test TCL 30 Plus – wspiera w każdej przygodzie

Recykling – zwrot

Recykling elektroniki pozwala wykorzystać materiały, z których są zrobione urządzenia w efektywniejszy i bezpieczniejszy dla środowiska sposób. Macie zużyty telefon, z którym nie wiecie co zrobić – wrzućcie go do specjalnego pojemnika w dowolnym salonie Orange. Operator przekaże go do utylizacji.

Program Re przekłada się na Re-dukcję emisji gazów cieplarnianych w Zakresie 3, a więc generowanych przez dostawców i klientów Orange Polska. Wpisuje się też w strategię klimatyczną #OrangeGoesGreen, zgodnie z którą najpóźniej do 2040 roku Orange osiągnie pełną neutralność klimatyczną netto. W tym dla całości emisji w Zakresie 3.

źródło: Orange

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl