Huawei – odbieraj bonusy w Centrum gier

Huawei – odbieraj bonusy w Centrum gier

W aplikacji Huawei – Centrum gier, na graczy mobilnych czeka program lojalnościowy oraz program VIP, dostępny dla wszystkich użytkowników, którzy zdobędą piąty poziom (L5) w programie lojalnościowym. W ramach dostępnych benefitów gracze mają szansę otrzymać m.in. kupony Huawei za płatności, które dokonują w grach, a po osiągnięciu wyższego poziomu, inne wyjątkowe nagrody. 

Centrum gier

Nagrody dla graczy

Reklamy

Nagrody lojalnościowe w aplikacji Huawei Centrum gier to wyjątkowa okazja do zdobycia ekskluzywnych korzyści. Każdy użytkownik, który pobierze gry z Centrum gier lub AppGallery na wybrany przez siebie smartfon z Androidem, ma szansę otrzymać kupony Huawei ze zniżką nawet do 25%. Łączna suma kuponów, które można odebrać zależy od wielkości zakupów w grach – im więcej łącznie się wyda tym więcej otrzyma się kuponów. Więcej szczegółów na stronie (LINK). 

Test Huawei Watch GT Runner – biegamy razem

Jeszcze więcej korzyści

Użytkownicy, którzy weszli na piąty poziom (L5) w ramach programu lojalnościowego, czyli ci, którzy w ostatnich 12 miesiącach wydali w grach pobranych z Centrum gier lub AppGallery równowartość przynajmniej 1000 dolarów, zyskają jeszcze więcej. Dostępny dla nich będzie program VIP, w którym suma wartości nagród, po osiągnięciu najwyższych poziomów, może przekroczyć nawet kilka tysięcy złotych.

Czym jest Centrum gier?

To oficjalna aplikacja Huawei dedykowana graczom. Działa na wszystkich smartfonach z Androidem i można ją pobrać z AppGallery. Dzięki Centrum gier użytkownicy mają dostęp do informacji o nadchodzących premierowych grach. Aplikacja oferuje również promocje, ekskluzywne prezenty, a po dołączeniu do programu lojalnościowego, każde płatności w grach pobranych z Centrum gier lub AppGallery będą podnosiły poziom zebranych punktów, a tym samym poziom uczestnika w programie lojalnościowym i możliwe do odebrania benefity.

Przyjemność z gier w AppGallery może zapewnić najnowszy smartfon Huawei nova 9 SE, który jest wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 680, co w połączeniu z baterią 4000 mAh oraz pamięcią 8 GB RAM i 128 GB ROM zapewnia dużą wydajność. Nowy smartfon w portfolio Huawei wyposażony jest także w duży wyświetlacz FHD+ o przekątnej 6,78 cala i doskonały aparat fotograficzny.

Test Huawei nova 9 – oryginalny design, świetny aparat

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 177 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS, a więc w pełni funkcjonalnych na urządzeniach Huawei opartych o autorski system usług mobilnych. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 560 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

 

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]