Plenti – wypożyczaj, testuj i decyduj o zakupie

Plenti – wypożyczaj, testuj i decyduj o zakupie

Organizujesz domówkę i szukasz głośnika czy może myślisz o nowym robocie sprzątającym i chcesz sprawdzić, jak poradzi sobie w twoim domu? Teraz, za pomocą aplikacji Plenti, przetestujesz wybrane urządzenia Samsung i sprawdzisz je w działaniu. W ramach współpracy do oferty Plenti dołączyły oczyszczacze powietrza, roboty sprzątające, odkurzacze oraz sprzęt audio Samsung.

Plenti

Za pośrednictwem aplikacji mobilnej Plenti* użytkownicy otrzymują dostęp do tysięcy urządzeń elektronicznych, w tym nowości rynkowych, z opcją czasowego wypożyczenia. Wybrany gadżet dociera wprost pod drzwi naszego mieszkania czy biura, nawet w ciągu kilkudziesięciu minut od złożenia zamówienia. Teraz portfolio Plenti powiększyło się o rodzinę produktów Samsung, m.in. oczyszczacz powietrza Cube AX47robota sprzątającego Jet Bot+odkurzacz Jet 90 Complete, a także soundbar Q-Seria HW-Q700A oraz głośnik Power Audio MX-T50.

 

Dzięki Plenti użytkownicy zyskują możliwość przetestowania produktów jeszcze przed ich zakupem. Aplikacja oferuje dwa modele współpracy: Flexi to wynajem na krótki okres, np. kilka dni, natomiast subskrypcja wiąże się z wynajmem na miesiące (1+,3+,6+,12+). Z 3-miesięcznej subskrypcji skorzystamy wtedy, gdy na przykład zechcemy wynająć oczyszczacz powietrza jedynie na sezon alergiczny. Flexi sprawdzi się doskonale w razie niespodziewanego zapotrzebowania na głośnik Power Audio, który rozkręci każdą imprezę. Opcja czasowego wynajmu stwarza także świetną okazję do tego, aby porównać ze sobą urządzenia dostępne na rynku – jakość dźwięku w przypadku soundbarów lub efektywność sprzątania w przypadku odkurzaczy o różnej mocy lub funkcjach.

Test Samsung Jet 90 premium – odkurzacz 550 W w akcji

Reklamy

Plenti sprawia, że użytkownicy nie muszą polegać jedynie na opisie producenta, opinii sprzedawcy w sklepie, czy rekomendacji znajomego. Wynajem okresowy oznacza, że mogą oni wybrane produkty przetestować w domowym zaciszu, aby podjąć naprawdę przemyślane decyzje.

Więcej o Plenti

Plenti jest startupem, który działa w obszarze access economy. Klient, zamiast stać się właścicielem produktu, płaci za jego tymczasowe użytkowanie. Zarządzamy marketplacem i oferujemy dostęp do najnowszych sprzętów elektronicznych. Aplikacja mobilna umożliwia wypożyczenie ulubionych produktów z dostawą pod wskazany adres – nawet w przeciągu kilkudziesięciu minut – bez wychodzenia z domu czy biura.https://plenti.app/pl/how-it-works

________________————————-

*Właścicielem i Usługodawcą aplikacji Plenti jest Plenti sp. z o.o.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]