Darius Robinson z Panthers Wrocław rapuje o… HAMMER Watch

Darius Robinson z Panthers Wrocław rapuje o… HAMMER Watch

Darius Robinson, raper, czołowy gracz Panthers Wrocław – wielokrotnego Mistrza Polski w futbolu amerykańskim i jedynego reprezentanta polski w międzynarodowej lidze European League of Football, wziął udział w kampanii marki HAMMER. W teledysku, Robinson rapuje o życiu sportowca w ciągłym biegu i chęci zwycięstwa. Towarzyszą mu też inni futboliści z zespołu, a obok niego głównym bohaterem jest zegarek z GPS – HAMMER Watch. Teledysk powstał w ramach szerszej współpracy ponieważ od listopada 2021 marka HAMMER jest partnerem Panthers Wrocław.

Darius Robinson

Nie spóźnię się już nigdy więcej, GPS znajdzie dla mnie miejsce, jestem świetny w każdej odsłonie, niezwyciężony jak mistrzowie. (..) Jestem pewien każdej wygranej, gdy czas rozgrywki odmierza HAMMER – rapuje takimi słowami Darius Robinson.

Koniecznie zobaczcie teledysk! Jest on dostępny na kanale YT marki HAMMER!

Darius Robinson to zawodnik futbolu amerykańskiego, który z powodzeniem łączy karierę sportowca z rapowaniem i modelingiem. Aktualnie gra z numerem 1 w Panthers Wrocław. Jest byłym zawodnikiem Clemson Tigers, czyli najlepszej drużyny na poziomie uniwersyteckim w Stanach Zjednoczonych. Ma za sobą przygodę z NFL, w której grał w barwach zespołu Buffalo Bills. Dotychczas występował w Europie w barwach czołowych klubów m.in.: Swarco Tirol Raiders czy New Yorker Braunschweig Lions. Gra na pozycji Cornerback/Defensive Back (CB/DB).

Postanowiliśmy pokazać zegarek w najlepszy sposób w jaki potrafię – łącząc sport i muzykę. To była dla mnie świetna zabawa – tłumaczy Darius Robinson. – Co jednak ważniejsze, HAMMER Watch naprawdę mi się podoba i cała produkcja była warta poświęconego czasu oraz wysiłku. Cieszę się z efektów i jestem podekscytowany całą kampanią. Jestem pewien, że widzom się spodoba.

Teledysk emitowany na YouTube i profilu Facebook marki HAMMER ma promować wszechstronne możliwości smartwatcha oraz jego sportowy charakter. Tekst do piosenki napisał sam Darius, natomiast scenariusz i realizacja klipu to efekt pracy agencji John Weston Group oraz przedstawicieli mPTech. Działania komunikacyjne wspierają także konkursy na fanpage’u HAMMER.

Teledysk to efekt współpracy HAMMER z Panthers Wrocław. Zawodnicy klubu używają na co dzień smartfonów HAMMER, a także zegarków HAMMER Watch i naturalną koleją rzeczy było ukazanie tego – tłumaczy Mateusz Byś z mPTech. – Darius to postać wyjątkowa, idealnie wpisuje się w narrację naszej marki i produktu. Jest sportowcem, który czerpie z życia pełnymi garściami, a przy tym żyje na własnych zasadach i ciągle chce więcej. Umiejętnie zmienia swoje pasje w sposób na życie. Między innymi dla takich osób stworzyliśmy właśnie HAMMER Watch – dodaje Mateusz Byś z mPTech.

Test Hammer watch – już wiesz ile osiągasz

HAMMER Watch to wzmocniony smart zegarek z dotykowym ekranem 1,3”, GPS i czujnikami do pomiaru tętna z nadgarstka, ciśnienia oraz saturacji. Wyróżnia się odpornością potwierdzoną certyfikatem IP68, metalowym bezelem oraz tym, co już zyskało miano „HAMMER design”. Jego stylistyka została zaprojektowana w Polsce przez międzynarodowy zespół. Stanowi świetne uzupełnienie każdego sportowego outfitu i smartfona HAMMER, lecz nie tylko gdyż jest on kompatybilny ze wszystkimi innymi smartfonami działającymi pod kontrolą systemów Android 4.4 / iOS8 oraz nowszymi.

Poza szybkim podglądem aktualnej godziny prezentuje nam wprost na nadgarstku powiadomienia o połączeniach i SMS-ach. Oferuje też liczne funkcje monitorowania aktywności fizycznej (8 różnych dyscyplin) i zdrowia, dlatego sprawdzi się zarówno w sporcie, w podróży, jak i na co dzień. Oferuje więcej informacji o wykonanych treningach, w tym także podgląd do mapy, po sparowaniu go ze swoim smartfonem za pomocą BT 4.0 z aplikacją o tej samej nazwie – HAMMER Watch application.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl