Na Majówkę – NaviExpert 20% taniej

Promocja „Na Majówkę” – z okazji nadchodzących świąt wielkanocnych oraz przypadającego zaraz po nich weekendu majowego, NaviExpert ma dla Was promocję. Łapcie 20% rabat na roczne abonamenty NaviExpert Polska lub NaviExpert Polska i Europa.

Na Majówkę

NaviExpert znajdziecie kategorię Slow Road, a w jej ramach ponad 260 punktów POI oraz liczne trasy turystyczno-rekreacyjne jedno i wielodniowe. Możecie wybierać spośród propozycji zabytków, muzeów, klimatycznych agroturystyk czy przytulnych hoteli.

Test Navitel RE 5 Dual – zestaw na każdą trasę

Dla chcących zaoszczędzić na czasie (i nie tylko)

NaviExpert to nawigacja do zadań specjalnych. Wie o każdym fotoradarze w Polsce, zna lokalizacje wszystkich działających kamer na światłach, a odcinkowe pomiary prędkości nie mają przed nami żadnych tajemnic.

Test Nextbase 522GW – miej oko nie(tylko) na drogę

Bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego to jedna z naczelnych wartości, dlatego funkcja Mój styl jazdy i wskaźnik Skupienie pozwalają na obiektywną ocenę zachowania danego kierowcy za kółkiem. Algorytm nie tylko ocenia, ale także proponuje wskazówki, które mogą pomóc w doskonaleniu techniki jazdy.

Test Prido X6 – wideorejestrator z kamerą cofania w lusterku wstecznym

Z NaviExpert nie musicie martwić się zmianami organizacji ruchu związanymi z remontami czy rozpoczętym sezonem na maratony.

W tym roku promocja wyjątkowo potrwa dłużej, bo od 14 kwietnia do 4 maja. Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

  • NaviExpert Polska 1 rok za 79 zł zamiast 99 zł
  • NaviExpert Polska i Europa 1 rok za 119 zł zamiast 149 zł
  • NaviExpert Polska 1 rok za 79,99 zł zamiast 99,99 zł
  • NaviExpert Polska i Europa 1 rok za 119,99 zł zamiast 149,99 zł

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: