Garmin vívosmart 5 – opaska dla zdrowia i aktywności

Garmin vívosmart 5 – opaska dla zdrowia i aktywności

Monitor aktywności vívosmart 5 to  łatwa w obsłudze opaska, która może być alternatywą dla klasycznych smartwatchy. Oferuje najważniejsze funkcje monitorowania zdrowia i aktywności oraz baterię, która działa nawet przez 7 dni

Garmin vívosmart 5
Garmin vívosmart 5

Garmin® zaprezentował dziś vívosmart® 5, wygodną opaskę monitorującą aktywość z czytelnym wyświetlaczem i znanymi z produktów Garmin, zaawansowanymi funkcjami monitorowania snu. Zaprojektowany z myślą o użytkownikach poszukujących prostego urządzenia do monitorowania swojego zdrowia i kondycji, vívosmart 5 wyświetla m.in. dane pulsoksymetru, całodobowego monitorowania tętna oraz poziomu stresu, monitorowania energii Body Battery, a także wiele innych funkcji1.

Gdy nadchodzi pora na ruch, opaska vívosmart 5 umożliwia mierzenie podstawowych parametrów, takich jak liczba kroków, spalone kalorie czy minuty intensywnej aktywności oraz oferuje wiele wbudowanych aplikacji sportowych do aktywności takich jak piesze wędrówki, pływanie w basenie, jazda na rowerze, joga czy treningi cardio2. Dzięki inteligentnym powiadomieniom, integracji z kalendarzem i funkcjom bezpieczeństwa, które można uruchomić jednym naciśnięciem przycisku, monitor aktywności vívosmart 5 zapewnia wszystko, co najważniejsze w jednym miejscu3.

Garmin vívosmart 5
Garmin vívosmart 5

„Wiemy, że jest wiele osób, które preferują wygodę i prostą konstrukcję opaski. Monitor aktywności vívosmart 5 może być na nadgarstku zawsze wtedy, gdy jest potrzebny, a przy tym nie przeszkadza w codziennych czynnościach – niezależnie od tego, czy chcemy używać go do obserwowania snu, tętna, aktywności, czy po prostu do sprawdzania wiadomości na ekranie” – mówi Dan Bartel, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży konsumenckiej w firmie Garmin.

Test Mibro Lite – smart zegarek dla zdrowia

Komfort i wygoda designu

Ergonomiczna opaska vívosmart 5, została zaprojektowana tak, aby dopasować się do krzywizn nadgarstka. Została stworzona z myślą o wygodzie, co jest szczególnie istotne podczas monitorowania snu. W porównaniu do swojego poprzednika, vívosmart 5 posiada jasny, większy o 66% wyświetlacz z większą czcionką oraz łatwy w użyciu interfejs dotykowy i przyciski. W modelu vívosmart 5 wprowadzono również łatwe do wymiany paski. Odporny na zachlapanie i zanurzenie w wodzie, baterią działającą do 7 dni, vívosmart 5 jest stworzony do noszenia przez cały dzień i całą noc.

Garmin vívosmart 5
Garmin vívosmart 5

Najpotrzebniejsze funkcje monitorowania zdrowia

Zadbaj o swoje samopoczucie, korzystając z zestawu funkcji monitorowania zdrowia opartych na najnowocześniejszym, całodobowym pomiarze tętna Elevate firmy Garmin. Ta bezkonkurencyjna technologia mierzy tętno wielokrotnie w czasie jednej sekundy, nawet przez 24 godziny na dobę. Vívosmart 5 informuje także o nienaturalnie wysokich lub niskich wartościach tętna (po wcześniejszej konfiguracji przez użytkownika).

Gdy nadchodzi czas na odpoczynek, zaawansowane funkcje monitorowania jakości snu umożliwiają użytkownikom analizę czasu i jakości snu, przyznając ocenę punktową na podstawie czasu trwania poszczególnych faz snu, zarejestrowanego ruchu, poziomu stresu i innych czynników. Urządzenie vívosmart 5 monitoruje również saturację krwi (w nocy, przez cały dzień lub na żądanie), oddech, poziom energii Body Battery, stres, nawodnienie i ma funkcje dedykowane kobietom.

Test Fitbit Versa Lite Edition – smartwatch do codziennego użytku

vívosmart 5 jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy cenią sobie prostotę. Nowy monitor aktywności sprawia, że sprawdzanie statystyk jest niezwykle intuicyjne dzięki prostemu w obsłudze, przewijanemu ekranowi, który można dostosowywać do swoich potrzeb.

Zaprojektowany dla aktywnych

Spacer z przyjacielem, pływanie w basenie, intensywny trening rowerowy, a może podnoszenie ciężarów na siłowni? vívosmart 5 jest skonstruowany tak, aby sprostać każdemu wyzwaniu dzięki szerokiej gamie aplikacji sportowych dostępnych bezpośrednio na nadgarstku. Wystarczy połączyć się z GPS kompatybilnego smartfona, aby dokładnie monitorować dystans, tempo i prędkość podczas spacerów, biegów i przejażdżek rowerowych na świeżym powietrzu. Funkcja wieku sprawnościowego motywuje użytkowników do uzyskania wartości niższej niż ich rzeczywisty wiek poprzez zwiększenie aktywności, redukcję tkanki tłuszczowej i obniżenie tętna spoczynkowego.

Funkcje bezpieczeństwa i śledzenia zapewniają spokój ducha, podczas aktywności poza domem. W razie wypadku, dłuższe wciśnięcie guzika uruchamia funkcję alarmową, która wysyła wiadomość tekstową z lokalizacją użytkownika do wybranych kontaktów.

Pozostań w kontakcie

Po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem (vívosmart 5 może działać zarówno z urządzeniami Apple®, jak i AndroidTM), użytkownicy mają możliwość sprawdzania m.in. wiadomości tekstowych, powiadomień z kalendarza i z mediów społecznościowych czy newsów ze świata. Spersonalizowany Poranny Raport to doskonały sposób na rozpoczęcie dnia z pomocnymi informacjami, takimi jak ocena jakości snu, cele dotyczące liczby kroków, nadchodzące spotkania, pogoda, czy nawet specjalna wiadomość z okazji urodzin.

vívosmart 5 dostępny jest już w sugerowanej cenie detalicznej $149.99 na Garmin.com.

______________________________————————–

1 Nie jest to urządzenie medyczne i nie jest przeznaczone do stosowania w diagnozowaniu lub monitorowaniu jakichkolwiek stanów chorobowych; sprawdź Garmin.com/ataccuracy. Pulsoksymetr nie jest dostępny we wszystkich krajach.

2 Sprawdź Garmin.com/ataccuracy

3 Po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem. Wymagania i ograniczenia dotyczące funkcji bezpieczeństwa i śledzenia można znaleźć na Garmin.com/safety.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: