OPPO Enco Air2 – debiutują w cenie 199 zł

OPPO Enco Air2 – debiutują w cenie 199 zł

  • Na polskim rynku debiutują słuchawki OPPO Enco Air2 w cenie 199 zł.
  • W związku z wprowadzeniem nowego modelu do serii Enco, do 28 kwietnia 2022 r., firma obniża cenę słuchawek Enco Air do 249 zł (50 zł taniej) oraz Enco Free2, które będzie można kupić w cenie 399 zł (200 zł taniej).
OPPO Enco Air2
OPPO Enco Air2
Na polski rynek trafiły kolejne słuchawki TWS z rodziny Enco – OPPO Enco Air2, które zapewnią użytkownikom nawet 24 godziny odtwarzania muzyki czy tryb niskiego opóźnienia, który szczególnie docenią gracze.
Nowość od OPPO to urządzenie IoT z segmentu ekonomicznego, jednak jego specyfikacja daleko wykracza poza podstawowe funkcjonalności. Wraz z wejściem nowego modelu, OPPO przygotowało promocję na dwa modele z serii – Enco Air oraz Enco Free2.
OPPO Enco Air2
OPPO Enco Air2
OPPO Enco Air2 – liczy się brzmienie
OPPO zaprezentowało na polskim rynku bezprzewodowe słuchawki OPPO Enco Air2. W przypadku sprzętu audio jakość dźwięku pozostaje parametrem absolutnie kluczowym. W rezultacie możliwości OPPO Enco Air2 w tym obszarze wykraczają poza standard, którego użytkownicy mogliby spodziewać się po budżetowej półce cenowej. Wszystko to dzięki zastosowaniu 13,4-milimetrowego tytanowego przetwornika z kompozytową membraną. Taka konstrukcja przekłada się na głębokie, wyraziste basy, krystalicznie czyste dźwięki średnie oraz wysokie tony, gwarantując zbalansowane brzmienie. Dodatkowo wrażenia muzyczne potęguje umieszczony w słuchawkach wzmacniacz basowy.
Wzornictwo przyciągające wzrok
W modelu OPPO Enco Air2 obudowa ładująca stanowi charakterystyczny element, wyróżniający urządzenie. Jej górna część jest prawie przezroczysta, nawiązując w ten sposób do designu poprzedniej generacji tego modelu. Co więcej, każda ze słuchawek waży zaledwie 3,5 g, co dodatkowo wyróżnia te urządzenia na tle konkurencji. Wygoda ich użytkowania została sprawdzona poprzez testy analizujące układ wkładek dousznych względem budowy ucha. W rezultacie stworzono wygodną konstrukcję, która nie uciska nadmiernie, a przy tym pozostaje bardzo lekka.
Płynne działanie bez opóźnień
Bezprzewodowe słuchawki OPPO Enco Air2 umożliwiają słuchanie muzyki przez 4 godziny. W przypadku zastosowania etui, czas odtwarzania rośnie zaś do 24 godzin. OPPO Enco Air2 to także niski poziom opóźnień ze stabilną transmisją Bluetooth® 5.2. Użytkownik może włączyć tryb gry za pomocą trzykrotnego dotknięcia. W ten sposób łatwo przeniesie się do trybu niskiego opóźnienia — został on specjalnie zaprojektowany, aby rozwiązać problemy takie jak brak synchronizacji dźwięku i obrazu czy inne zakłócenia utrudniające rozgrywkę. Model otrzymał ponadto certyfikat TÜV Rheinland High Performance and Low Latency potwierdzający jakość funkcji.
Jest praktycznie
OPPO zadbało także o wysoką jakość połączeń. Przede wszystkim za sprawą funkcji redukcji szumów wspartej sztuczną inteligencją, która eliminuje niepożądane dźwięki nawet w przypadku hałasu z otoczenia. Dzięki temu głos użytkownika OPPO Enco Air2 pozostaje wyraźny dla odbiorcy, a samej rozmowy nic nie zakłóca. Dodatkowo słuchawki są wyposażone w ulepszony system inteligentnego sterowania dotykowego, zapewniając prostą i intuicyjną obsługę. Natomiast posiadacze smartfonów od OPPO wykorzystają Enco Air2 również np. do zdalnego sterowania aparatem bez potrzeby użycia rąk.
Dostępność i cena
OPPO Enco Air2 są dostępne w białej i błękitnej wersji kolorystycznej, w cenie 199 zł.
OPPO Enco Free2
OPPO Enco Free2
Specjalne promocje na słuchawki z Serii Enco
W związku z wprowadzeniem nowego modelu Enco Air2 na rynek, OPPO obniżyło ceny wybranych modeli słuchawek TWS z serii Enco.
Słuchawki Enco Air zostały wyposażone w 12-milimetrowy przetwornik, zapewniający gładkie wysokie tony, a także bogactwo tonów średnich. Dzięki temu odtwarzana muzyka ma czyste brzmienie. Pozytywny wpływ na jakość przesyłu dźwięku ma dodatkowo kodek AAC HD, który pozwala uwydatnić więcej dźwiękowych detali.
Użytkownicy Enco Air mogą słuchać muzyki do 4 godzin, przez 2,5 godziny prowadzić rozmowy, a z etui ładującym będą w stanie odtwarzać ulubione utwory nawet przez 24 godziny. Z kolei ich ergonomiczna konstrukcja zapewnia idealne dopasowanie do ucha. Na wygodę użytkowania wpływa również niewielka waga słuchawki, wynosząca 3,75 g, a także technologia Bluetooth® 5.2. Enco Air otrzymały certyfikat TÜV Rheinland potwierdzający wysoką wydajność i znikome opóźnienia. Są to pierwsze słuchawki TWS na świecie, które mogą pochwalić się tym certyfikatem.
Do 28 kwietnia 2022 r. słuchawki Enco Air będzie można kupić w cenie 249 zł, czyli o 50 zł taniej niż wynosi cena regularna.
Słuchawki OPPO Enco Free2 gwarantują doskonały dźwięk i zaawansowaną redukcję szumów. Za ich wysokiej jakości brzmienie odpowiada Dynaudio – słynna duńska firma produkująca sprzęt Hi-Fi klasy premium. Z kolei hybrydowy system redukcji szumów (ANC) sprawia, że głos użytkownika i dźwięki w słuchawkach są wyraźne nawet w hałaśliwym otoczeniu. Trzy mikrofony eliminujące hałasy otoczenia w połączeniu z inteligentną technologią, pozwalającą na automatyczne dostosowywanie ustawień do preferencji i słuchu użytkownika, redukują szumy nawet do 42dB.
Komfort użytkowania zapewnia z kolei inteligentne i łatwo konfigurowalne sterowanie dotykowe oraz wytrzymała bateria, której żywotność wynosi do 6 godzin, a przy korzystaniu z etui ładującego nawet do 30 godzin.
Do 28 kwietnia 2022 r. słuchawki Enco Free2 będzie można kupić w cenie 399 zł, czyli aż o 200 zł taniej niż wynosi cena regularna.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: