Hama Spirit Pure – funkcjonalność w pchełkach TWS

Hama Spirit Pure – funkcjonalność w pchełkach TWS

W sprzedaży są już najnowsze słuchawki mobilne od niemieckiego producenta z wbudowanym mikrofonem, sterowaniem głosowym i dotykowym oraz metalowymi akcentami. Ładuje się je poprzez obustronne złącze USB-C, a pozwalają na 5 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki.

Hama Spirit Pure
Hama Spirit Pure

Firma rozwinęła swoje portfolio produktów audio o kolejny model słuchawek True Wireless. Najnowsza propozycja nazywa się Spirit Pure i razem z dodawanym do zestawu etui ładującym waży 44 g. Na tle podobnych konstrukcji wyróżnia się stylistycznie m.in. metalowym elementami, które już z daleka dodają im walorów wizualnych.

W tym modelu przy otwarciu klapki stacji ładowania obie słuchawki automatycznie aktywują się i łączą ze sobą oraz urządzeniem docelowym poprzez technologię Bluetooth 5.0. Etui umożliwia naładowanie słuchawek cztery razy, a po każdym pełnym zasileniu energią mogą nam one posłużyć przez 5 godzin ciągłej pracy. Sam czas ładowania od zera do stanu pełnej gotowości wynosi dwie godziny. Pokrowiec można naładować poprzez wygodne, obustronne złącze USB typu C.

Recenzja Hama Smart Air Purifier – zdrowy oddech w domu

Wbudowany mikrofon pozwala na łatwe przełączanie między odtwarzaniem muzyki i odbieraniem połączeń telefonicznych. A dzięki osobnemu przyciskowi możemy odbierać połączenia telefoniczne i ponownie wybierać ostatnie wykonane, regulować głośność dźwięku, a także pauzować oraz wznawiać utwory bez ściągania słuchawek z uszu. Producent przewidział obsługę asystentów Siri i Google, można więc sterować tym sprzętem audio samymi poleceniami głosowymi.

Co więcej, poprzez sam kształt i konstrukcję słuchawek udało się uzyskać efekt pasywnej redukcji niepożądanych szumów z otoczenia, co wpływa zbawiennie na jakość odtwarzanego dźwięku. Słuchawki mogą się też pochwalić zgodnością z normą IPX5, co w praktyce oznacza, że są odporne na zachlapania, lekki deszcz, pot, pył oraz zabrudzenia.

W komplecie dostajemy też silikonowe wkładki w trzech różnych rozmiarach (S, M, L), zapewniające doskonałe przyleganie słuchawek do małżowin usznych.

Słuchawki TWS Hama Spirit Pure, parametry techniczne:

 • Impedancja mikrofonu:  0,45 kΩ
 • Impedancja słuchawek:  32 Ω
 • WBCV ≥ 75mV
 • Zasięg emisji sygnału: 10 m
 • Zakres częstotliwości mikrofonu: 100 Hz – 5kHz
 • Zakres częstotliwości słuchawek: 20 Hz -20 kHz
 • Zakres fal: 2402-2480 MHz
 • Czułość mikrofonu: -44 dB +/- 3 dB
 • Dynamika: 101 dB +/- 3 dB
 • Do wyboru mamy dwie wersje kolorystyczne słuchawek – czarne lub białe.
 • Sugerowana cena detaliczna modelu Hama Spirit Pure wynosi 169 zł, przy czym dostajemy dwa lata gwarancji producenta.

Więcej szczegółów znajdziemy na stronie https://hamamobile.pl.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: