Razer Leviathan V2 – zanurz się w dźwięku

Razer Leviathan V2 – zanurz się w dźwięku

Leviathan V2 to najnowszy soundbar do komputerów PC w ofercie Razer, oferujący użytkownikowi klarowny dźwięk, bogaty w detale, zapewniający immersyjne wrażenia słuchowe — i to z poziomu biurka. Zestaw jest pierwszym soundbarem do gier oferującym dźwięk przestrzenny THX® Spatial Audio.

Razer Leviathan V2

System Leviathan V2 składa się z dwóch pełnozakresowych przetworników, dwóch membran biernych, dwóch głośników wysokotonowych i skierowanego w dół subwoofera, co sumarycznie przekłada się na wyraźne, czyste tony wysokie i głębokie, mocne basy, które podniosą poziom doznań każdego rodzaju rozrywki przed komputerem. Ten wieloprzetwornikowy soundbar został zaprojektowany tak, aby zapewnić wysokiej jakości dźwięk w pełnym zakresie częstotliwości, czyniący każdy dialog w grze czy filmie bardziej wyrazistym i bliższym. Soundbar generuje również niskie tony o odpowiedniej mocy, dzięki którym pełne napięcia sceny akcji i ścieżki dźwiękowe dopełniają obraz jeszcze lepiej.

Test Creative Stage V2 – ulepsz brzmienie telewizora

Dzięki bogatemu portfolio opatentowanych rozwiązań stosowanych w obszarze rozrywki, Razer Leviathan V2 korzysta z technologii THX® Spatial Audio, aktywowanej z poziomu komputera. Znajdziemy tu także 18-strefowy system podświetlenia Razer Chroma RGB, dzięki czemu rozgrywka staje się jeszcze bardziej wciągająca, a gracz zyskuje możliwość pełnej personalizacji podświetlenia korzystając z niezliczonej liczby ustawień dynamicznych efektów świetlnych.

Soundbar Leviathan V2 wyposażony jest w standard Bluetooth 5.2, który zapewnia użytkownikom stabilne połączenie i wygodę podczas przełączania się między sparowanymi urządzeniami. Razer Leviathan V2 to moc zamknięta w kompaktowych rozmiarach. Mamy tu m.in. odłączane nóżki, które umożliwiają graczom ustawienie głośnika pod idealnym kątem — tak, aby jak najlepiej pasował pod monitor. To soundbar, który wzbogaci każdą chwilę przed komputerem o niezapomniane wrażenia dźwiękowe.

Test Teufel Cinebar One – grajbelka dla telewizora

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

  • DLACZEGO:      Soundbar Razer Leviathan V2 zapewnia niezrównaną jakość wrażeń dźwiękowych i wizualnych dzięki THX Spatial i RGB Chroma, wznosząc rozrywkę cyfrową na zupełnie nowy poziom.
  • KIEDY:             Dostępny już teraz
  • GDZIE:             Razer.com, sklepy RazerStore i autoryzowane punkty sprzedaży
  • CENA:              sugerowana cena detaliczna producenta (MSRP): 249,99 EUR

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: