Wiosenne promocje mPTech

Wiosenne promocje mPTech: dekoder DVB-T2 techbite z dofinansowaniem i zestawy HAMMERA jeszcze taniej

Trwają wiosenne promocje na zakup urządzeń firmy mPTech oferowanych pod markami techbite i HAMMER. W sklepie internetowym producenta można kupić smartfony HAMMER w zestawie z akcesoriami oszczędzając w sumie nawet do 369 zł. Kupując z kolei model HAMMER Blade 3 można zgarnąć bezprzewodowe słuchawki JBL. Natomiast dekoder DVB-T2 techbite można nabyć wykorzystując dofinansowanie rządowe w wysokości 100 zł, dopłacając jedyne… 11 zł. A promocji na produkty od mPTech jest jeszcze więcej. 

Konkurs dekoder techbite DVB-T2/HEVC – nie strać możliwości odbioru telewizji

Promocyjne oferty od mPTech to dobre propozycje dla osób szukających okazji, prezentu dla bliskiej osoby lub dla tych, którzy chcą po prostu wymienić smartfon na nowy. To także szansa dla tych, którzy posiadają starszy odbiornik tv, tj. jedynie taki z dekoderem DVB-T, nieprzystosowany do zmiany standardu nadawania kanałów przesyłanych w ramach Naziemnej Telewizji Cyfrowej. W sklepie mPTech można kupić wszechstronny dekoder DVB-T2 wykorzystując dofinansowanie rządowe w wysokości 100 zł.

Dekoder DVB-T2 z dofinansowaniem rządowym

Proces zmiany sposobu nadawania kanałów w ramach Naziemnej Telewizji Cyfrowej już się rozpoczął. Od 28 marca etapami zaczął obejmować województwa dolnośląskie, lubuskie i opolskie, a od 25 kwietnia obejmie kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie oraz zachodniopomorskie. W efekcie, nadawanie programów w nowym standardzie wkrótce będzie jedynym działającym. Kupując dekoder DVB-T2 techbite użytkownik zachowuje możliwość oglądania telewizji i zyskuje dostęp do wielu dodatkowych funkcji, a także nowych programów i to w jeszcze lepszej jakości.

Zakup dekodera z dofinansowaniem można zrealizować w sklepie internetowym firmy mPTech, w kontakcie z telefoniczną obsługą sklepu internetowego. Wykorzystując bon o wartości 100 zł wystarczy dopłacić jedyne 11 zł za przesyłkę kurierską i dekoder jest nasz. Więcej o warunkach i zasadach znajduje się na dedykowanej stronie.

Wiosenne promocje mPTech

Promocja HAMMER: W zestawie kupujesz – rabaty zyskujesz

Na sklepie internetowym producenta urządzeń HAMMER dostępne są też zestawy smartfon+ akcesoria, które Klienci mogą kupić w niższych cenach, niż wtedy gdyby kupowali te produkty oddzielnie. Różnych zestawów łącznie jest łącznie 18, a z ciekawszych dostępne są m.in.:

  • HAMMER Blade 5G + HAMMER Watch w cenie 2699 zł zamiast 2848 zł (oszczędność 149 zł)
  • HAMMER Explorer PRO + zewnętrzna bateria HAMMER z opcją power bank za 1799 zł zamiast 2168 zł (oszczędność 369 zł)
  • HAMMER Blade 3 + HAMMER Watch w cenie 1499 zł zamiast 1848 zł (oszczędność 349 zł)
  • HAMMER Energy 2 + Uchwyt i ładowarka samochodowa oraz szkło ochronne w cenie 799 zł zamiast 909,90 zł (oszczędność 110,90 zł).

Wszystkie oferowane zestawy dostępne są na sklepie producenta mPTech. A możliwości jest jeszcze więcej! Takie zestawy zadowolą wszystkich mobilnych użytkowników i fanów marki. Mogą stanowić też świetny pomysł na prezent.

HAMMER Blade 3 + słuchawki JBL gratis

Odrębna promocja dotyczy smartfona HAMMER Blade 3. Kupując model u Partnera producenta lub w sklepie internetowym mPTech, można zgarnąć bezprzewodowe, douszne słuchawki JBL T110 BT o wartości ok. 100 zł i to zupełnie za darmo. To gratka dla wszystkich fanów aktywności i dobrego brzmienia. Wystarczy po zakupie wypełnić formularz zgłaszając się do akcji. Promocja trwa od 18 kwietnia do 30 czerwca, a regulamin, wspomniany formularz i szczegóły akcji dostępne są na dedykowanej stronie.

Promocje Partnera

Równie ciekawą promocję prowadzi sieć Play, partner mPTech. Kupując dowolny smartfon HAMMER w tej sieci (niezależnie od taryfy), otrzymuje się gratis – tj. zegarek HAMMER Watch z GPS.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: