In the NVIDIA Studio – wiadomości i inspiracje

In the NVIDIA Studio – wiadomości i inspiracje

Tworzenie cyfrowych dzieł sztuki nigdy nie było tak proste jak obecnie. Ekosystem NVIDIA Studio zapewnia narzędzia, funkcje wspomagane przez sztuczną inteligencję oraz akcelerację kart RTX, których artyści używają do urzeczywistniania swoich wizji.

In the NVIDIA Studio

„In the NVIDIA Studio” to nowy cotygodniowy cykl poświęcony twórcom, ich pracy i innowacyjnym technikom, które mogą zainspirować nowe pokolenie artystów. Cotygodniowe blogi można znaleźć pod adresem https://www.nvidia.com/en-us/studio/blog.

W tym miejscu NVIDIA będzie udostępniać najnowsze wiadomości na temat ekosystemu Studio oraz korzyści płynących z używania kompatybilnych rozwiązań. Czyli m.in. aplikacji NVIDIA Omniverse, Canvas i Broadcast, nowych narzędzi i ich integracji w popularnych programach kreatywnych, wykorzystaniu przez twórców sztucznej inteligencji, a także zapowiedzi nowych produktów. Nie zabraknie również informacji na temat comiesięcznych aktualizacji sterowników NVIDIA Studio.

Test Xiaomi 12 Pro – pokazuje flagowego pazura…ale

W tym tygodniu można zapoznać się z pracami artystki 3D Jasmin Habezai-Fekri, której wspaniałe dzieła powstają z wykorzystaniem aplikacji Blender i Substance 3D, silnika Unreal Engine oraz karty graficznej GeForce RTX 2070 SUPER.

Więcej informacji:

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: