Fishing Clash ratuje Amazonię z okazji Dnia Ziemi

Fishing Clash ratuje Amazonię z okazji Dnia Ziemi

Huawei świętuje Światowy Dzień Ziemi, przypadający 22 kwietnia, specjalną akcją zorganizowaną wraz z producentem gry Fishing Clash dostępnej w AppGallery. Użytkownicy będą wirtualnie oczyszczać Amazonkę i zdobywać punkty, w zamian za które producent gry przeznaczy dotację na zasadzenie drzew jako rzeczywisty wkład w ochronę środowiska. Działania będą zgodne z dewizą: „Im więcej grasz, tym więcej drzew zasadzimy”. 

Fishing Clash

Wyzwanie dla przyrody

Gra powstała z okazji Dnia Wody, a jej zadaniem jest zwiększanie świadomości ludzi w obszarze ochrony rzek na świecie.  W tym roku celem jest wirtualne oczyszczenie największej rzeki świata
– Amazonki. W Fishing Clash na specjalnym łowisku, gracze zmiast łowić egzotyczne ryby, muszą usunąć z wirtualnego koryta rzeki, znajdujące się w nim śmieci. W zamian za zdobyte w ten sposób punkty, producent gry – Ten Square Games – przeznaczy pieniądze na zasadzenie drzew. Aby pomóc graczom poczuć się częścią amazońskiej przyrody, towarzyszyć im będą, m.in. jaguar i małpa, czyli zwierzęta, których populacja zmniejszyła się z powodu dewastacji ich siedlisk.

Test Huawei Watch GT Runner – biegamy razem

Nasze zaangażowanie w zwiększanie świadomości ekologicznej i zachęcanie do odpowiedzialnych zachowań poprzez technologię, jest dla Huawei priorytetem. To inspirujące, że gry mogą kształtować wirtualne nawyki, które mogą mieć pozytywny wpływ na rzeczywistość. Wyzwanie z okazji Dnia Ziemi dokładnie odzwierciedla nasze podejście do ochrony środowiska, zwłaszcza, że gracze zbierając punkty, przyczyniają się do przekazywania darowizn na sadzenie drzew – powiedział dr Jaime Gonzalo, wiceprezes działu Consumer Mobile Services w Huawei Europe.

Inicjatywy Huawei na rzecz środowiska

Wspólna akcja Huawei i Ten Square Games to nie jedyna inicjatywa Huawei, wykorzystująca technologię na rzecz ochrony środowiska. W ciągu ostatnich dwóch lat, przy użyciu technologii cyfrowych, Huawei pomógł 22 obszarom chronionym w 18 krajach w bardziej efektywnym zarządzaniu zasobami naturalnymi i ochronie bioróżnorodności. Ponadto firma podkreśla stosowanie przyjaznych dla środowiska materiałów, bardziej zrównoważonych opakowań i ograniczenie ilości odpadów, co zdobyło uznanie organizacji CDP, zajmującej się monitorowaniem wpływu przedsiębiorstw na środowisko.

Test Huawei P50 Pro – kamerofon na jaki czekałam

Podejmij wyzwanie z nova 9 SE

W nowej inicjatywie dla graczy z okazji Dnia Ziemi może pomóc najnowszy smartfon Huawei nova 9 SE, który jest wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 680, co w połączeniu z baterią 4000 mAh oraz pamięcią 8 GB RAM i 128 GB ROM zapewnia dużą wydajność podczas gry. Nowy smartfon w portfolio Huawei wyposażony jest także w duży wyświetlacz FHD+ o przekątnej 6,78 cala i doskonały aparat fotograficzny.

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 177 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS, a więc w pełni funkcjonalnych na urządzeniach Huawei opartych o autorski system usług mobilnych. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 560 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: