Robot Ictal – co to jest i kto to stworzył?

Robot Ictal – co to jest i kto to stworzył?

To moduł cybernetyczny, który zawiera narzędzia sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Opracował go dr n. med. Piotr Zwoliński – epileptolog, który przez lata katalogował oraz opisywał cechy kilkudziesięciu klasyfikowanych przez MLPP
(Międzynarodową Ligę Przeciwpadaczkową) typów napadów padaczkowych. Każdy z nich opisał zestawem 100 unikatowych cech.

Robot Ictal
Dr Zwoliński opisał i wprowadził do systemu ponad 30 znanych leków, które są powszechnie stosowane w terapii padaczki w kraju i zagranicą, a także zalecenia światowej sławy autorytetów oraz towarzystw naukowych w zakresie ich zastosowania i dawkowania.

Recenzja Neno Medic T05 – termometr bezdotykowy

Robot Ictal – jak to działa?
Powstała biblioteka wiedzy, która teraz może zostać wykorzystana do diagnozowania i leczenia pacjentów. Po wprowadzeniu do pamięci komputera danych pacjenta i informacji na temat stosowanych leków, komputer w czasie rzeczywistym porówna je z opisanymi przypadkami oraz światowymi zaleceniami terapeutycznymi i poda lekarzowi prowadzącemu rozpoznanie, a także zaproponuje stosowne do niego leczenie.

Test Motorola moto g22 – też atrakcyjny

Zastosowanie robota daje także możliwość dużych postępów terapeutycznych najtrudniejszych przypadków epilepsji.

Mózg Neuroterminala
Robot Ictal jest mózgiem Neuroterminala, czyli zintegrowanego systemu opieki nad pacjentem, który stosowany jest Centrum Terapii Padaczki Neurosphera. Jego celem jest diagnostyki i leczenia padaczki.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: