Super promocja Samsung na soundbary i Power Audio

Super promocja Samsung na soundbary i Power Audio

Soundbary, które uatrakcyjnią każdy seans filmowy i Power Audio, które rozkręci majówkową imprezę. To najnowsza promocja urządzeń Samsung z kategorii audio, które można zakupić w atrakcyjnej cenie. W ofercie znajdują się dwa modele soundbarów: HW-A450 i HW-Q60T oraz głośnik Power Audio MX-T50. Z oferty można skorzystać do 1 maja b.r. w wybranych sieciach sprzedaży.

Power Audio
Samsung Power Audio MX-T50

Brzmienie płynące ze wszystkich stron

Ścieżka audio jest niezwykle istotna w budowaniu dramaturgii. Od czasu, kiedy pożegnaliśmy nieme kino, dobra jakość dźwięku stawała się coraz bardziej istotna podczas seansów filmowych. Kiedy kina domowe zostały wyparte przez soundbary, to właśnie one pozwalają podczas domowych seansów wejść w świat filmu z efektami, które budują kinowe emocje. Dlatego warto zwrócić uwagę na soundbar Samsung HW-Q60T, który obecnie w atrakcyjnej cenie można kupić w ramach promocji.

Model ten obsługuje technologię DTS Virtual: X, która odtwarza dźwięk przestrzenny w niespotykanej dotąd jakości. Z kolei technologia Samsung Acoustic Beam odpowiada za analizę dźwięku, aby docierał do nas w idealnej synchronizacji z akcją rozgrywającą się na ekranie. Ponadto soundbar ten będzie doskonale współgrał z telewizorami Samsung QLED z 2020 oraz 2021 roku. Dzięki funkcji Q-Symphony, możliwe jest połączenie głośników obu urządzeń. Brzmienie pochodzące z głośników soundbara zostaje wzmocnione głośnikami telewizora, tworząc doskonałą harmonię obrazu i dźwięku.

Test Samsung Galaxy Z Fold 3 – doskonały do pracy i rozrywki

Dźwięk głęboki, jak nigdy dotąd

Uniwersalny soundbar HW-A450 pozwala poczuć porywające brzmienie, które wciąga w sam środek filmowej akcji czy też przenosi prosto na stadionowe trybuny. Subwoofer dołączony do zestawu podbija basy, zapewniając niesamowicie głębokie brzmienie o pełniejszym zakresie. Co ważne, dźwięk automatycznie optymalizuje się pod kątem oglądanych treści. Dzięki temu niezalenie od tego, czy akurat śledzimy wiadomości, mecz, czy też serial – funkcja Inteligentnego Dźwięku pozwoli cieszyć się zawsze idealnie dostosowanym brzmieniem. Z kolei z myślą o graczach zastosowano Tryb Gry, który sprawia, że po podłączeniu konsoli do telewizora, dźwięk automatycznie dostosowuje się do rozgrywki.

Power Audio – poczuj imprezowy klimat

Jeśli akurat szukamy urządzenia do nagłośnienia domówek, majówkowych i wakacyjnych imprez w ogródku czy tarasie, idealną opcją może okazać się Samsung Power Audio. Model MX-T50 to głośnik o łącznej mocy 500 Wat, który oferuje Dwukierunkowy Dźwięk oraz Funkcję Wzmocnienia Basów. Dzięki wykorzystaniu unikatowej, dwukierunkowej konstrukcji dźwięk rozchodzi się równomiernie, obejmując całą przestrzeń. Z kolei naciskając przycisk Bass Booster, można jeszcze bardziej podkręcić atmosferę i poczuć brzmienie, które intensyfikuje niższe częstotliwości.

W celu urozmaicenia imprezowego klimatu można skorzystać także z Trybu Karaoke, dzięki któremu przy pomocy mikrofonu*, można wcielić się w ulubioną gwiazdę sceny muzycznej. O odpowiedni nastrój zadbają także Imprezowe Światła LED, które oferują różnorodne tryby oświetlenia. Co ważne, imprezowe głośniki zostały wyposażone w odporną na zachlapania obudowę, więc nie trzeba martwić się przypadkowym zalaniem urządzenia.

Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Samsung. Szczegółowe informacje, wysokość rabatów oraz regulaminy promocji są dostępne na stronach sieci sprzedaży RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt i Neonet.

________________________————————

*Mikrofon sprzedawany oddzielnie.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: