Laptopy MSI “Meta-Ready” w okazyjnych cenach

Laptopy MSI “Meta-Ready” w okazyjnych cenach – bądź gotowy na nadejście metaverse. Metaverse nie traktuje się już jako futurystycznej wizji przyszłości, która być może kiedyś się urzeczywistni.

Laptopy MSI “Meta-Ready”

Aktualnie nadejście ery jeszcze bardziej immersyjnej wirtualnej rzeczywistości wydaje się wyłącznie kwestią czasu. Ty także będziesz mógł zanurzyć się w świecie metaverse i gamingu, korzystając z wydajnych notebooków MSI z serii GE, GS i GP, które teraz kupisz w okazyjnych cenach.

Nadejście ery metaverse stworzy wiele zupełnie nowych możliwości. Funkcjonowanie w przenikających się światach, poznawanie wyjątkowych rzeczywistości i tworzenie wciągających projektów to wizja przyszłości, jaką rozciągają przed nami twórcy metaverse. By jednak móc stać się częścią tej wizji, niezależnie od miejsca, w którym będziemy się znajdować, trzeba dysponować wydajnym sprzętem.

Test MSI Prestige 14 A10SC – ultrabook i mobilna stacja robocza

Laptopy od MSI wprowadzą cię do świata gier i wirtualnej rzeczywistości. Notebooki tej marki zapewniają najwyższą jakość i wydajność podczas grania w najnowsze tytuły AAA, korzystania z VR-u czy tworzenia treści. Moc oferowana przez najnowsze procesory Intel Core 12. generacji, w które wyposażono notebooki MSI oznaczone jako „Meta-Ready”, pomoże też zanurzyć się w świecie metaverse. Przygotuj się na nadejście tej ery i skorzystaj z promocji na laptopy MSI, kupując je w okazyjnych cenach.

Raider GE76/66
Raider GE76/66

W promocji MSI Gameverse laptopy są tańsze nawet o 1500 złotych. Seria notebooków Raider GE76 i GE66 pozwoli przemierzać świat z prędkością światła między innymi dzięki kartom graficznym NVIDIA® GeForce RTX™ 3070 Ti i nawet 32 GB pamięci DDR5. Teraz wybrane modele można kupić nawet 500 złotych taniej.

Test MSI PRO 22XT 10M – komputer All-In-One, czy to ma sens?

Początek wszechświata wyznaczają natomiast produkty z serii GP, które wyposażono w procesor 12. generacji Intel Core i7 oraz ekran oferujący częstotliwość odświeżania do 360 Hz. Wybrane modele z serii Vector GP76 dostępne są ze zniżką wynoszącą nawet 600 złotych.

Seria Stealth GS również objęta jest promocją MSI Gameverse. Notebooki należące do niej łączą gamingową i biznesową funkcjonalność. Są wydajne oraz mobilne, co daje ogromne możliwości. W modelach Stealth GS77 znalazły się procesory Intel Core i9 12. generacji. Z kolei w Stealth GS66 są procesory Intel Core i7 12. generacji, a wybrane modele można kupić taniej nawet o 800 złotych.

Szczegółowe informacje na temat wydajnych laptopów MSI z serii Meta-Ready, które aktualnie można kupić w okazyjnych cenach znajdziecie na dedykowanej stronie. Promocja trwa do 14 czerwca.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: