Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3 – inspirowane muzyką

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3 – inspirowane muzyką

Firma Sennheiser zaprezentowała trzecią generację bezprzewodowych słuchawek true wireless z rodziny MOMENTUM. Słuchawki MOMENTUM True Wireless 3 wyznaczają nowe standardy w kwestii jakości dźwięku, adaptacyjnej redukcji hałasu otoczenia (ANC) i komfortu użytkowania. Konstrukcja, precyzyjnie wykonana z wysokiej jakości materiałów, oraz szereg oferowanych przez słuchawki technologii i funkcji, przenoszą wrażenia odsłuchowe na zupełnie nowy poziom.

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3

„Nasza seria MOMENTUM nieustannie z powodzeniem wyznacza na nowo granice możliwości. MOMENTUM True Wireless 3 bazują na potężnym dziedzictwie. Dzięki charakterystycznemu brzmieniu spod znaku Sennheiser, technologii TrueResponse, adaptacyjnej redukcji szumów na wyższym poziomie i jeszcze lepszemu dopasowaniu, te słuchawki douszne są naturalną kontynuacją serii MOMENTUM” – powiedział Frank Foppe, menedżer produktu Sennheiser True Wireless.

Doskonałe wrażenia dźwiękowe

Podobnie jak wcześniejsze generacje, MOMENTUM True Wireless 3 zapewniają wyjątkową jakość dźwięku, opartą na systemie akustycznym TrueResponse firmy Sennheiser. Bazuje on na dynamicznych 7-milimetrowych przetwornikach wyprodukowanych w Niemczech, które oferują wciągający dźwięk stereo z głębokim basem, naturalnymi średnimi i szczegółowymi wysokimi tonami. Nowa funkcja personalizacji dźwięku zapewnia lepsze wrażenia odsłuchowe dzięki testowi słuchania ze specjalnym przewodnikiem, który umożliwia ustawienie idealnego brzmienia dla idywidualnych właściwości słuchu każdego użytkownika. Ponadto aplikacja Smart Control oferuje możliwość wyboru wstępnie zdefiniowanych ustawień i funkcję korektora, aby dostosować dźwięk do gustu użytkownika.

Test Sennheiser CX True Wireless – gdy dźwięk na pierwszym miejscu

MOMENTUM True Wireless 3 zostały stworzone do użytkowania w codziennym życiu, zwłaszcza w ruchu, dlatego Sennheiser specjalnie udoskonalił adaptacyjną redukcję szumów, która automatycznie dostosowuje się do otoczenia. System stale monitoruje hałas otoczenia, aby tłumić go w czasie rzeczywistym. Użytkownicy, którzy chcą być świadomi swojego otoczenia, mogą jednym naciśnięciem wyłączyć redukcję szumów lub przełączyć się w tryb transparentnego słyszenia.

Aby uzyskać najlepszą możliwą synchronizację dźwięku z treściami wizualnymi, MOMENTUM True Wireless 3 obsługują szeroką gamę kodeków audio, takich jak AAC, SBC i aptX Adaptive, które zmniejszają latencję do minimum. Ponadto każda słuchawka jest teraz wyposażona w trzy mikrofony, które gwarantują krystalicznie czystą jakość połączeń, umożliwiając płynne i łatwe prowadzenie wideokonferencji. Intuicyjne panele dotykowe słuchawek, funkcje których użytkownicy mogą dostosować do swoich osobistych preferencji, ułatwiają sterowanie dźwiękiem i dostęp do asystentów głosowych.

Test Sennheiser CX 400 BT – kontrola nad dźwiękiem

Wyjątkowy design i niezwykły komfort

MOMENTUM True Wireless 3 zdobyły nagrodę Red Dot Design Award 2022 za stylowe, futurystyczne i ergonomiczne wzornictwo, które zapewnia długotrwałe i wygodne użytkowanie. Słuchawki są również wyposażone w silikonowe adaptery douszne w różnych rozmiarach, które są zaprojektowane tak, aby pasowały do wszystkich kształtów i rozmiarów uszu. Dzięki odpornej na zachlapania obudowie z certyfikatem IPX4, MOMENTUM True Wireless 3 są otwarte na niemal każdą przygodę. Niezależnie od tego, czy biegasz w deszczu, czy intensywnie trenujesz, nowe słuchawki Sennheiser zapewniają najwyższej klasy wrażenia odsłuchowe, nawet w niesprzyjających warunkach.

Test Sennheiser MOMENTUM Wireless – dobrej jakości dźwięki

Żywotność baterii nowych MOMENTUM True Wireless 3 wynosi siedem godzin i można ją wydłużyć do 28 godzin korzystając z etui-powerbanku, co oznacza, że użytkownicy nie muszą martwić się o znalezienie źródła zasilania w pobliżu. Ponadto wysokiej jakości etui obsługuje ładowanie bezprzewodowe, dzięki czemu jest ono niesamowicie proste.

Ceny i dostępność

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3 będą dostępne w Polsce w drugiej połowie maja w katalogowej cenie detalicznej 1129 PLN. Słuchawki będą oferowane w kolorach: białym, czarnym i grafitowym.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: