i-PRO – nowe kamery o rozdzielczości 4K, 6MP i 5MP

i-PRO – nowe kamery o rozdzielczości 4K, 6MP i 5MP

i-PRO EMEA wprowadza do swojej standardowej oferty 34 nowe modele kamer o wysokiej rozdzielczości. Nowe kamery o rozdzielczości 4K, 6MP i 5MP są dostępne w wersjach do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, a także jako kamery typu bullet i kopułkowe. Wyposażone w najnowocześniejsze obiektywy i przetworniki, nowe standardowe kamery wysokiej rozdzielczości zapewniają niespotykany dotąd poziom jakości obrazu w zastosowaniach analitycznych o najwyższej precyzji. Tym samym i-PRO pokazuje, że nieustannie wprowadza innowacje i potrafi dostosować się do potrzeb rynku.

Wszystkie nowe kamery mają wbudowany procesor sztucznej inteligencji, który umożliwia uruchomienie nawet trzech różnych aplikacji sztucznej inteligencji opartych na głębokim uczeniu się (Deep Learning AI) bezpośrednio w samej kamerze. Nowa linia jest także kompatybilna z wtyczką i-PRO Active Guard (wcześniej nazywaną Multi-AI), opracowaną w celu łatwego i intuicyjnego zarządzania alarmami AI z poziomu sprzętu. Zgodnie z przyjętą przez i-PRO strategią otwartej sztucznej inteligencji, zestaw SDK (Software Developer Kit) umożliwia łatwą integrację aplikacji innych producentów, zapewniając dostęp do szerokiej gamy procesów automatyzacji i aplikacji.

Test 70mai Dash Cam M500 – ciekawe funkcje bezpieczeństwa

Kamery wykorzystujące mechanizmy sztucznej inteligencji są łatwe w użyciu do celów analitycznych, bez konieczności stosowania dodatkowego sprzętu i ponoszenia dodatkowych kosztów. Przetwarzanie analityczne w trybie Edge zmniejsza obciążenie sieci, a zarządzanie danymi wizyjnymi jest łatwo obsługiwane przez system zarządzania video i-PRO, a także aplikacje innych wiodących producentów VMS.

To rozszerzenie naszej popularnej, standardowej oferty kamer po raz pierwszy wprowadza wysokiej jakości rozdzielczość i precyzyjną analitykę na rynek powszechnego użytku, podkreśla Gerard Figols, Prezes i-PRO EMEA. Stale poszerzamy naszą ofertę produktów, aby sprostać wymaganiom klientów. Zobowiązaliśmy się też ostatnio do utrzymania cen oraz wprowadzenia usługi szybkiej dostawy, aby zapewnić dostępność produktów w obliczu rosnącej inflacji i niedoborów części w przemyśle.

Wszystko to podkreśla postępy, jakie czynimy, aby zrealizować naszą misję bycia zaufanym partnerem nowej generacji dla branży zabezpieczeń. Kluczową strategią i-PRO jest wprowadzenie sztucznej inteligencji na rynek jako standardu i zapewnienie jej korzyści również dla innych niż zabezpieczenia sektorów – bez żadnych dodatkowych kosztów.

Pierwsze modele z nowej linii kamer serii S będą dostępne od końca kwietnia, a kolejne modele będą wprowadzane przez całe lato.

Więcej informacji na temat najnowszej serii można znaleźć na stronie internetowej i-PRO.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl