10 lat marki Cat

10 lat marki Cat

Firma Bullitt Group, globalny licencjobiorca telefonów Cat®, marki, która zapoczątkowała oraz zdefiniowała sektor wytrzymałych smartfonów, świętuje dziś dziesięciolecie swoich niezwykłych innowacji. W przeciągu ostatniej dekady telefony Cat stworzyły gamę nagradzanych, wiodących na rynku produktów, zaprojektowanych z myślą o pracy w najtrudniejszych warunkach.  Po zdobyciu rzeszy oddanych klientów zaprojektowane i stworzone przez brytyjską firmę Bullitt Group urządzenia są sprzedawane w ponad 70 krajach na całym świecie i znajdują się w ofercie ponad 50 operatorów pierwszej kategorii.

Cat

Niezwykle istotne w ofercie telefonów Cat innowacje technologiczne zaowocowały stworzeniem wielu pionierskich rozwiązań, jak zintegrowa termowizja i antybakteryjne powierzchnie zewnętrzne. Jednak to nie wszystko. Pozostałe innowacje obejmują także wyjątkowo żywotną baterię i wyświetlacze chronione hartowanym szkłem Corning® Gorilla® Glass, zaprojektowane tak, by było wysoce odporne na zarysowania i mogło wytrzymać wielokrotne upadki bez ryzyka pęknięcia.

Test Cat S61 – kamera termowizyjna, miarka laserowa i czujnik jakości powietrza

Dodatkowo w przeciwieństwie konkurencyjnych urządzeń, telefony Cat zostały wzmocnione aż do samego rdzenia, a ich podzespoły zostały ulepszone tak, by stworzyć najbardziej wytrzymałe telefony na rynku. Każde urządzenie jest w pełni wodoodporne, pyłoszczelne, wytrzymałe na upadki i zabezpieczone odporną na uderzenia obudową oraz uszczelkami chroniącymi przed zabrudzeniami. Niezawodność telefonów Cat wynika z aż dziesięciu lat badań i doświadczeń w dziedzinie wytrzymałych konstrukcji i materiałoznawstwa.

Nowatorskie podejście nie odbyło się bez echa, od 2012 roku  marka zdobyła 49 nagród tytuł Producenta Roku w kategorii urządzeń wzmocnionych (Rugged Manufacturer of the Year), w Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

Jesteśmy niezwykle dumni z naszej współpracy z Cat, dzięki której nasze innowacje technologiczne przekraczają granice w sektorze wytrzymałych urządzeń, tworząc niezrównaną ofertę produktów i usług. – podkreślił Nathan Vautier, CEO Bullitt Group – Szereg pionierskich rozwiązań, które wprowadziliśmy sprawiają, że nasze telefony są niezbędnym narzędziem dla firm i osób pracujących w trudnych warunkach. W ciągu ostatniej dekady wyznaczyliśmy standardy w dziedzinie wytrzymałych telefonów, lecz przed nami jeszcze wiele do zrobienia. Nieustajemy w innowacjach, a nowe, ekscytujące produkty zostaną wprowadzone na rynek jeszcze w tym roku.

Test Hammer Explorer Plus Eco – smartfon na każde warunki

W ciągu ostatnich 10 lat wytrzymałe i trwałe urządzenia marki Cat zbudowane przez Bullitt były używane przez ludzi na całym świecie. Mogą dzięki nim pozostać w kontakcie i korzystać z licznych nowatorskich funkcji w trudnych warunkach, zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Fani Cat kojarzą produkty Caterpillar z wytrzymałością i niezawodnością w trudnych warunkach. Cieszymy się, że Bullitt był licencjobiorcą Caterpillar w ciągu ostatniej dekady i mamy nadzieję na dalszą współpracę w przyszłości. – mówi Kenny Beaupre, Brand Licensing Manager w Caterpillar Inc. powiedział:

Rozwój marki telefonów Cat pomógł firmie Bullitt Group stać się rozpoznawalnym na całym świecie producentem wytrzymałych smartfonów. Pomimo trudnych warunków rynkowych związanych z pandemią, firma Bullitt radziła sobie dobrze sobie i odnotowała solidne wyniki w 2021 roku.

Cat S62 Pro
Cat S62 Pro

Kluczowe innowacje wynikające z dekady doświadczenia w dziedzinie urządzeń i pozycji lidera, to między innymi termowizja oraz antybakteryność. Marka może pochwalić się wyjątkowym portfolio produktów i rozwiązań.

Pierwszy na świecie smartfon ze zintegrowaną kamerą termowizyjną, Cat S60, został wprowadzony przez Bullitta na rynek już w 2016 r. Poprzez kolejne produkty, aż do współczesnego Cat S62 Pro, firma wyznacza standardy w dziedzinie mobilnej termowizji zarówno pod względem jakości obrazu, jak i profesjonalnych funkcji. Model S62 Pro jest wyposażony w sensor FLIR Lepton 3.5 o najwyższej dostępnej obecnie rozdzielczości, który zapewnia 4-krotny wzrost liczby pikseli termicznych. W połączeniu z technologią VividIR firmy FLIR kamera Cat S62 Pro oferuje lepszą jakość obrazu, ostrzejszy obraz i wyższą rozdzielczość termiczną.

Cat S42
Cat S42

Technologia antybakteryjna, została natomiast opracowana z myślą o potrzebach pracowników działających na pierwszej linii frontu podczas pandemii, staje się coraz ważniejsza w świecie, w którym zachowanie higieny jest kluczowe. Wprowadzony na rynek w 2021 r. telefon Cat S42 H+ to pierwszy na świecie niezwykle wytrzymały smartfon, którego antybakteryjna powłoka obejmuje wszystkie zewnętrzne powierzchnie. Każdy element został w procesie produkcji wzbogacony o dodatek na bazie jonów srebra, dzięki czemu jest trwale antybakteryjny. W połączeniu z możliwością mycia oraz dezynfekcji urządzeń wyznacza nowy standard w dziedzinie projektowania higienicznych telefonów.

O urządzeniach i akcesoriach Cat

Marka Cat® to przede wszystkim wiarygodność, trwałość, niezawodność i jakość. Co potwierdzają wszystkie telefony komórkowe Cat, oferowane przez globalnego licencjobiorcę mobilnego marki – Bullitt Group, którego wyjątkowe doświadczenie w produkcji jest wykorzystywane do tworzenia wiodącej w światowej kategorii telefonów komórkowych na wysoce konkurencyjnym i słabo zróżnicowanym rynku.

By dowiedzieć się więcej o telefonach Cat, zajrzyj na: www.catphones.com.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: