Majówka z Woox – kamera Smart czy system alarmowy?

Majówka z Woox – kamera Smart czy system alarmowy?

W tym roku spędzasz majówkę poza domem? Chcesz nacieszyć się tymi chwilami i mieć spokojną głowę? Zadbaj o spokój i bezpieczeństwo domu podczas majowego wyjazdu z alarmami Woox. Pozwolą one mieć sytuację pod kontrolą i monitorować ją w każdym momencie, nawet będąc daleko od domu. Wystarczy, że będziesz mieć smartphone pod ręką, a możesz sprawdzić w każdej chwili co dzieje się w domu, czy biurze.

Majówka z Woox

 

Kamera Smart czy system alarmowy?

Zewnętrzne smart kamery to niedrogie rozwiązanie, które pozwoli na przesyłanie obrazu z wykorzystaniem sieci, do każdego miejsca, w którym się znajdziesz. Wystarczy, że będziesz mieć ze sobą tablet bądź smartphone.

Test Woox R7060 – zdalny system nawadniania ogrodu

Smart kamera IP65 posiada wbudowany głośnik i mikrofon. Ważnym elementem jaki należy wyróżnić jest system dwukierunkowej komunikacji audio. Dzięki niej można wysyłać komunikaty głosowe bezpośrednio do kamery, a odtworzenie ich spełnia rolę odstraszającą dla obcych. Nie tylko możesz monitorować sytuację na bieżąco, ale również pozwolić sobie na odpoczynek i zapomnienie podczas wyjazdu, ponieważ kamera posiada kartę MicroSD, na której nagrany zostanie materiał podczas Twojej nieobecności.

Recenzja urządzeń smart home z serii Tapo

Dodatkowo ma możliwość przesłania powiadomienia o wykrytym ruch lub dźwięku, dzięki czemu natychmiastowo zostaniesz poinformowany o zagrożeniu. Diody podczerwieni o zasięgu do 10m sprawiają że kamery możesz używać również w nocy. Mała i dyskretna obudowa o szczelności IP65 zapewnia odporność na różne czynniki pogodowe, umożliwiając montaż kamery również na zewnątrz. Urządzenie to jest kompatybilne z Amazon Alexa, Google Assistant (Google Home) czy IFTTT, pozwalając na sterowanie kamerą poleceniami głosowymi.

Kamera Smart

Więcej na temat specyfikacji i parametrów technicznych przeczytaj tutaj.

Podobne możliwości daje smart kamera WOOX R9045 z niewielkimi różnicami. Jest ona bardziej odporna na promieniowanie UV oraz szeroki zakres temperatury  -20°C czy +55°C. Do zasilania tej bezprzewodowej kamery zostały przystosowane akumulatory o pojemności 2600 mAh, które pozwalają na pracę przy pełnym naładowaniu baterii nawet od 2 do 4 miesięcy. Jest to szczególnie istotna funkcja, gdy planujemy dłuższy niż kilkudniowy wyjazd.

WOOX R9045

Dołączone w komplecie mocowanie umożliwia ustawienie kamery w zakresie do 101° w poziomie i 90° w pionie co w połączeniu z obiektywem o polu widzenia 120° daje wiele możliwości montażu kamery. Kamera została wyposażona w promiennik podczerwieni co daje możliwość podglądu obrazu także w nocy do 7m.

Więcej na temat specyfikacji i parametrów technicznych tej kamery przeczytasz tutaj.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: