EZVIZ C8W Pro 2K – dostosowana do ochrony domu w 360 stopniach

EZVIZ C8W Pro 2K – dostosowana do ochrony domu w 360 stopniach

Ta kamera zewnętrzna, wspomagana opatentowanym przez firmę EZVIZ algorytmem sztucznej inteligencji, wymaga minimalnego wysiłku przy wykrywaniu i ochronie, a ponadto zapewnia obraz 360 stopni w rozdzielczości 2K.

EZVIZ C8W Pro 2K
EZVIZ C8W Pro 2K

EZVIZ C8W to “kamera all-in-one”, ponieważ jedno urządzenie nadzoruje duże przestrzenie zewnętrzne równie skutecznie i niezawodnie, jak system złożony z wielu kamer, a funkcje i obraz wideo są łatwo dostępne w zasięgu ręki użytkownika.

Dzięki sztucznej inteligencji wbudowanej w urządzenie kamera wie, jak samodzielnie wykonywać swoje zadania, nawet gdy nikt nie patrzy. Wykrywa w szczególności osoby i pojazdy, dzięki czemu właściciele domów otrzymują natychmiastowe powiadomienia na telefon komórkowy, gdy ktoś przechodzi obok ich posesji lub gdy samochód zaparkuje bez pozwolenia, przy drzwiach wejściowych. Maksymalnie wykorzystując konstrukcję obrotowo-uchylną, kamera EZVIZ umożliwia także automatyczne blokowanie ruchomego obiektu po jego wykryciu oraz śledzenie ruchu w przypadku, gdy coś zniknie z pola widzenia. Oznacza to, że kamera nie straci kontaktu z aktywnym psem, nawet jeśli ten będzie gonił za zabawką na podwórku.

Recenzja Tapo C110 i Tapo C210 – ciągła ochrona mienia

Kamera C8W Pro 2K, przyjazna dla użytkownika, oferuje również unikalną funkcję powrotu do wcześniej ustawionych punktów widzenia jednym kliknięciem. Dzięki tej funkcji użytkownicy mogą za pomocą aplikacji EZVIZ App łatwo przywrócić pierwotny kąt widzenia kamery, nawet po wykonaniu skomplikowanego procesu śledzenia.

Idealna w każdym gospodarstwie domowym, kamera ta odziedziczyła niektóre z najbardziej przydatnych funkcji z renomowanej serii kamer zewnętrznych EZVIZ, w tym: kolorowe widzenie nocne, dwukierunkową rozmowę i aktywną obronę. Dzięki kulistemu kształtowi i uchwytowi do montażu pod sufitem, kamerę C8W Pro 2K można umieścić na ścianie zewnętrznej lub pod zwisającym dachem, co zapewnia bezproblemowe działanie nawet w trudnych warunkach pogodowych.

Recenzja ANNKE CZ400 – kopułkowa kamera sieciowa dla optymalnej ochrony

Wprowadzenie kamery C8W Pro 2K oznacza również kolejny kamień milowy w ewolucji bardzo konkurencyjnej serii zewnętrznych kamer obrotowych EZVIZ C8. Po sukcesie najlepiej sprzedającej się kamery C8C i wielokrotnie nagradzanej kamery z podwójnym obiektywem C8PF, kamera C8W Pro 2K uzupełnia bogatą ofertę produktów EZVIZ o kolejną elastyczną opcję zakupu.

“Jesteśmy przekonani, że ta kamera szybko zyska popularność wśród miłośników inteligentnych technologii, ponieważ jest to dobry wybór dla każdego, kto szuka pierwszej kamery bezpieczeństwa – takiej, która zmaksymalizuje jego inwestycję”, powiedziała Jenny Zhu, główny menedżer produktu serii kamer EZVIZ C8. “C8W Pro 2K jest wyposażona w wiodące technologie EZVIZ w zakresie inteligentnego wideo, AI, kolorowego widzenia nocnego i nie tylko, ale nadal jest dostępna i przyjazna dla budżetu większości rodzin.”

Kamera EZVIZ C8W Pro 2K będzie wkrótce dostępna na wszystkich głównych rynkach. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem EZVIZ.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: