Na Dzień Matki podaruj mamie bezpieczeństwo i wygodę

Na Dzień Matki podaruj mamie bezpieczeństwo i wygodę

Znalezienie prezentu dla kobiety, która ma wszystko, może być trudne, ale dzięki gamie produktów do ochrony domu Yale możesz kupić mamie coś, co ułatwi jej życie.

Nasze mamy bywają bardzo zabiegane, starając się zachować równowagę między opieką nad domem, rodziną, zwierzętami domowymi, pracą i wszystkimi dodatkowymi wyzwaniami, które przynosi każdy nowy dzień. Często ten napięty harmonogram nie pozostawia jej zbyt wiele czasu dla siebie.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Recenzja Kohersen Black Cube – garnki i patelnie

Produkty do ochrony domu od Yale zostały zaprojektowane w celu uproszczenia codziennego życia, pomagając w sprawniejszym prowadzeniu domu. Poniżej znajduje się kilka przykładów wielu korzyści, jakie te urządzenia mogą wnieść w codzienne życie Twojej mamy.

Połącz bezpieczeństwo ze stylem

Inteligentny zamek Linus® firmy Yale to idealny prezent dla mam, które chcą połączyć styl z intensywnym trybem życia. Jest to modny element wyposażenia domu zaprojektowany przez słynnego projektanta produktów, Yves’a Behara, który swoją funkcjonalnością i eleganckim wyglądem zachwyci zarówno Twoją rodzinę, jak i przyjaciółki Twojej mamy, jednocześnie ułatwiając jej codzienne życie.

Recenzja Roborock Dyad – elektryczny mop odkurzający

Zaprojektowany, aby zapewnić mamie bezpieczeństwo i wygodę, Linus® może otworzyć nowe możliwości dla całej rodziny, wtapiając się zarazem w nowoczesny wygląd domu rodzinnego. Funkcje, takie jak możliwość przydzielania wirtualnych kluczy i automatyczne ryglowanie drzwi pomogą usprawnić codzienny harmonogram, dając rodzinie większą swobodę w bezpiecznym wchodzeniu i wychodzeniu z domu. Do tego, mama skorzysta z wygody, jaką przyniesie fakt, że jej dzieci (lub wnuki) zawsze będą miały bezpieczny dostęp do domu.

 Dom rodzinny będzie bezpieczny, nawet gdy mama wyjedzie na weekend

Dzień Matki to okazja, aby ofiarować mamie coś wyjątkowego, a co może być lepsze niż relaksujący weekend poza domem? Podczas gdy ona spędza zasłużone chwile tylko dla siebie, Ty chcesz mieć pewność, że może się w pełni cieszyć odpoczynkiem, nie martwiąc się o bezpieczeństwo domu.

Produkty Yale do inteligentnej ochrony domu dadzą jej pełną kontrolę nad tym, kto może wejść do środka, nawet gdy sama jest poza domem. Dzięki zamkowi Linus®, opiekun do psów czy sprzątaczka mogą otrzymać wirtualne klucze lub użyć kodu dostępu za pomocą inteligentnej klawiatury Yale Smart Keypad.

Gdy przyjdzie czas na rodzinne wakacje, mama nie będzie musiała się martwić, ponieważ inteligentny alarm domowy Yale Sync będzie strzegł jej domu. Alarm Sync współpracuje z inteligentnym oświetleniem Philips Hue, które po uruchomieniu alarmu skutecznie odstraszy potencjalnych włamywaczy czerwonymi, pulsującymi światłami, i powiadomi sąsiadów o wszelkiej podejrzanej aktywności. Twoja mama będzie również otrzymywać alerty i powiadomienia w czasie rzeczywistym w przypadku aktywacji alarmu.

Test yeedi vac station – robot ze stacją samoopróżniającą

Pomóż mamie chronić cenne pamiątki rodzinne

Być może Twoja mama ma przedmioty, które otrzymała od swojej rodziny i chce je bezpiecznie przechować dla przyszłych pokoleń. Korzystając z sejfów Yale, pomożesz jej to zrobić.

W kompaktowym sejfie zaprojektowanym z myślą o różnych potrzebach w zakresie bezpieczeństwa, można przechowywać biżuterię, dokumenty rodzinne lub inne kosztowności. Twoja mama może łatwo otworzyć swój sejf przy pomocy klucza, odcisku palca lub kodu PIN, w zależności od wymaganego poziomu ochrony. Dzięki sejfom Yale Twoja mama może spać spokojnie, wiedząc, że wszelkie przedmioty o dużej wartości, nawet tej sentymentalnej, będą bezpieczne i chronione.

 Zabezpiecz dom na przyszłość 

Nasze mamy zawsze się nami opiekowały – kiedy więc osiągamy dorosłość, nadchodzi nasza kolej, aby otoczyć je opieką. Produkty Yale dadzą Ci pewność, że mama poczuje się wygodnie i bezpiecznie w swoim domu, nawet gdy jesteś z dala od niej.

Najnowsze i najbezpieczniejsze systemy inteligentnego domu są proste w instalacji i obsłudze, więc Twoja mama z powodzeniem może chronić swój dom przy ich użyciu. W pełni kontrolowany za pomocą aplikacji Yale Home, inteligentny alarm domowy Yale Sync można łączyć z 40 akcesoriami, tworząc idealny system ochrony domu, który można skonfigurować do własnych potrzeb.

Aby zapewnić dodatkową ochronę, Twoja mama może zintegrować inteligentne kamery Yale z alarmem SyncKamery Yale można zaprogramować do monitorowania określonych obszarów i przedmiotów w domu i ogrodzie, takich jak podjazdy, drogi sprzęt elektroniczny lub budynki zewnętrzne. Zapewnisz jej w ten sposób ochronę, i to bez miesięcznych opłat!

Jeśli martwisz się, że drzwi do domu Twojej mamy mogły nie zostać poprawnie zamknięte, Linus® Smart Lock złagodzi te obawy, ryglując drzwi automatycznie po ich zamknięciu. Jeśli więc zabierasz mamę na obiad z okazji Dnia Matki, a ona nie pamięta, czy zamknęła drzwi, dzięki aplikacji Yale Access możesz łatwo sprawdzić status zamka i złagodzić jej obawy. Dzięki temu i Ty,i ona możecie cieszyć się miłym dniem.

 Mamy robią dla nas wiele w naszym codziennym życiu. W Dzień Matki możesz jej się odwdzięczyć obdarowując ją urządzeniem zabezpieczającym dom, które ułatwi jej codzienne życie i pozwoli skupić się na tym, co naprawdę ważne – na rzeczach, które dają jej radość.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl