Team Vitality i Philips rozszerzają współpracę

Team Vitality i Philips rozszerzają współpracę

Partnerstwo będzie obejmowało globalne, wieloletnie zobowiązanie, w ramach którego Philips stanie się wyłącznym dostawcą monitorów dla zespołów Team Vitality League of Legends oraz FIFA.

MMD − producent monitorów marki Philips – zapowiada rozszerzenie partnerstwa z globalną organizacją e-sportową – Team Vitality. Oprócz zespołu Team Vitality FIFA, współpraca obejmie również drużynę League of Legends, która konkuruje zarówno w European Championship (LEC), jak i Ligue Française League of Legends (LFL).

Reklamy

Team Vitality i Philips

W ramach partnerstwa topowe monitory Philips otrzymają światowej klasy zawodnicy Team Vitality: między innymi ośmiokrotny zwycięzca LEC i finalista 2019 World Championship Luka „Perkz” Perković oraz dwukrotny zwycięzca LEC 2021 Matyáš „Carzzy” Orság. Logo producenta zostanie umieszczone na koszulkach turniejowych drużyn FIFA i League of Legends.

Nowa strategia Philipsa, zakładająca rozszerzenie oferty dla graczy PC-towych, zostanie dodatkowo wsparta wiedzą i doświadczeniem zawodników Team Vitality. Monitory trafią do placówek treningowych organizacji na terenie Berlina i na Stade de France.

Zapewnienie naszym zawodnikom sprzętu najwyższej jakości, by wspomóc ich w osiąganiu jak najlepszych wyników, zawsze było dla nas priorytetem. W związku z tym jesteśmy bardzo zadowoleni z rozszerzenia naszej współpracy z tak zaufaną marką jak Philips. To, że udaje nam się rozwijać obecne partnerstwa, jest również dowodem naszych osiągnięć jako Team Vitality komentuje Nicolas Maurer, CEO, Team Vitality.

Recenzja Philips Momentum 3000 – 27-calowy monitor nie tylko dla graczy

Dotychczas wspieraliśmy drużynę FIFA oraz placówkę treningową V.Hive, dostarczając monitory Philips Momentum przeznaczone głównie do grania na konsoli. Jesteśmy szczęśliwi, że w tym roku rozszerzamy tę współpracę o monitory do grania na PC i partnerstwo z drużyną League of Legends. Przyczyni się to do rozwoju technologii wykorzystywanych w naszych monitorach dla graczykomentuje Xeni Bairaktari, Global Marketing Lead i Senior Brand Manager EU, Philips Monitors & IT Accessories.

O Team Vitality

Team Vitality to globalna organizacja e-sportowa, której celem jest rozwijanie doskonałości i kształtowanie nowego pokolenia zawodników e-sportowych. Team Vitality, w skład którego wchodzą najlepsi sportowcy na świecie rywalizujący w ośmiu grach, zamierza zdominować europejskie rozgrywki i stać się poważnym rywalem w najbardziej prestiżowych turniejach globalnych. Team Vitality to uznana na całym świecie marka lifestyle’owa i rozrywkowa, która ma ponad 14 milionów fanów w mediach społecznościowych i współpracuje z wiodącymi w branży partnerami, takimi jak adidas czy Tezos.

Założony w 2013 roku przez Nicolasa Maurera i Fabiena Devide’a, Team Vitality ma siedzibę w sercu Paryża w V.Hive. Jest to zaawansowany technologicznie, publiczny kompleks e-sportowy. Z kolei zawodnicy organizacji trenują w V.Performance, najnowocześniejszym obiekcie na kultowym Stade de France. Drużyna Vitality rozszerza swoją działalność również poza Francję, a jej zawodnicy i sztab trenerski pochodzą obecnie z 16 różnych krajów.

Więcej informacji o Team Vitality znajduje się na stronie https://vitality.gg/en/

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]